EnglishEnglish
 
Byliśmy grzeczni, czyli 89. Antykabaret z plusem

Byliśmy grzeczni, czyli 89. Antykabaret z plusem

pt., 13 grudnia 2019, 19:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Byliśmy grzeczni, czyli  89. Antykabaret z plusem Dobry Wieczór we Wrocławiu 

Od dziecka byliśmy przekonani, że szóstego grudnia Święty Mikołaj przynosi prezenty i kładzie je pod poduszką, albo koło łóżka, albo wkłada do specjalnej skarpety. Z kolei dwudziestego czwartego grudnia Gwiazdor kładzie opakowane w błyszczący papier prezenty pod choinką. Jedne i drugie przeznaczone są dla GRZECZNYCH DZIECI.

Niniejszym pragniemy poinformować, że my wszyscy, zarówno Twórcy, Wykonawcy, Muzycy, Konferansjerzy a zwłaszcza Prześwietna Publiczność Antykabaretu bylismy grzeczni przez cały rok. Dlatego spodziewamy się, że trzynastego grudnia, a więc pomiędzy szóstym a dwudziestym czwartym, dostaniemy jeszcze jakieś inne prezenty. Albo przygotujemy je sami. Nowy tekst, piosenka, skecz, dialog, żart sceniczny – to prezenty, które sprawią nam największą radość.

Dajcie się obdarować, przyjdźcie 13 grudnia do Vertigo !

Ponieważ 13 grudnia wypada w piątek, w ramach prezentu przygotowaliśmy dla naszych gości Antykabaret PLUS. Będzie to wyjątkowy recital dwóch wybitnych wrocławskich Twórców związanych od samego początku z Antykabaretem. 

Konrad Imiela, aktor, piosenkarz, muzyk, reżyser i dyrektor Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu i Adam Skrzypek wirtuoz kontrabasu, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny Teatru Muzycznego CAPITOL zabiorą nas w podróż. Ta wyprawa zaczyna się w momencie, kiedy obaj się poznali, czyli w towarzystwie piosenki Toma Waitsa.

Początek Antykabaretu PLUS około godziny 22:30.

Bilety
Sprzedaż zakończona.