EnglishEnglish
 
Grupa MoCarta

Grupa MoCarta

sob., 9 maja 2015, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław (wjazd od ul. Żołnierskiej).
Opis

Ale CZAD!, czyli podróże Grupy MoCarta

Inteligentny żart, mnóstwo energii i największe przeboje muzyki- nie tylko klasycznej. Radio Wrocław zaprasza na koncert Grupy MoCarta w programie „Ale CZAD!, czyli podróże Grupy MoCarta” 9 maja (sobota) o godz. 19.00.

Podróże to nowe miejsca, ciekawi ludzie, zaskakujące przygody i ogromna energia - jednym słowem CZAD. Czad to prędkość, zmiany czasu, hotele, lotniska, utracone bagaże oraz kraj, w którym Grupa jeszcze nie koncertowała.

Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta to nowy program kwartetu, w którym muzycy zagrają i opowiedzą między innymi o Chinach, Francji, Kostaryce i egzotycznej Republice Czeskiej. W programie Grupy jak zwykle dominować będzie muzyka klasyczna, okraszona kulturalnym żartem. Muzycy zagrają wiele nowych utworów, ale czasem wrócą do kilku swoich evergreenów.

Dzięki możliwości występowania w wielu zakątkach świata, muzycy poznali kulturę wielu narodów. Wiedzą też czym różni się publiczność tajwańska od belgijskiej (Belgowie bardzo kaszlą...).Jednak powszechnie wiadomo, że najpiękniejszym miejscem na świecie jest terminal przylotów na lotnisku Okęcie, a najwspanialszą publicznością są Polacy. 

My jesteśmy przekonani, że to właśnie wrocławska publiczność jest tą najwspanialszą i wyjątkową. Zapraszamy na koncert!

„Jesteśmy na przekór dostojnej powadze sal koncertowych, na przekór nużącej codzienności życia muzyków, na przekór zaprzysięgłym melomanom i na przekór fanom rocka, rapu czy muzyki pop, którzy boją się klasyki jak ognia. Traktujemy naszą Matkę Muzykę z żartobliwą ironią i jesteśmy pewni, że się nie obrazi.”  Artur Renion

Żródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.