EnglishEnglish
 
Improkracja feat. Akademia Muzyczna - Urodzinowe Jazz Jam Session

Improkracja feat. Akademia Muzyczna / Urodzinowe Jazz Jam Session

wt., 12 lutego 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Spektakl komedii improwizowanej tworzony na żywo przy udziale publiczności!

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl, gdzie będziemy improwizować do utworów granych na żywo przez studentów wydziału jazzowego na Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Wspaniali muzycy w składzie: Jan Jakub Dubowski- fortepian, Ambroży Ranz- kontrabas, Paweł Nienadowski- perkusja oraz Dimitrios Hartwich-Vrazas- saksofon, zagrają najznakomitsze utwory klasyki jazzu.

Jazz, który często odwołuje się do improwizacji będzie świetnie współbrzmiał ze spektaklem Improkracji, a scena Vertigo Jazz Club, nawiązująca do starych klubów Nowego Orleanu doda niepowtarzalnego klimatu.

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja
Co? Improkracja feat. Akademia Muzyczna
Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kiedy? 12.02 wtorek
O której? 20:0.0
Za ile? 20 zł
Bonus? Muzyka Jazzowa na żywo po spektaklu
Warto? Warto!

.............................................................

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Bilety
Sprzedaż zakończona.