EnglishEnglish
 
International Comedy Explosion 2

International Comedy Explosion 2

niedz., 28 maja 2017, 19:00

Mleczarnia
ul. Pawła Włodkowica 5
50-072, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Trzech ludzi, pięć krajów — jedna wystrzałowa komediowa noc!

Wrocław stał się popularnym miejscem dla europejskich stand-uperów, a już 28go Maja, World Wide Comedy z radością przedstawi trzech artystów, reprezentujących pięć krajów w jednej, wystrzałowej komediowej nocy.

Reginald Bärris to Amerykański komik aktualnie rezydujący w austriackim Wiedniu. Występował na terenie ośmiu państw Europejskich i jest jednym z najbardziej znaczących komediantów w Austrii. Bärris regularnie organizuje i prowadzi wydarzenia komediowe w Wiedniu, dzięki czemu zwrócił uwagę mediów lokalnych, za swój wkład w promowanie i tworzenie sceny komediowej w języku angielskim.

Jack Holmes to Angielski stand uper mieszkający w Graz, Austria. Niemal dekadę spędził podróżując po Europie jako muzyk, Jack rozwinął błyskotliwe i figlarne poczucie humoru, idealne nadające się do rozsiewania osłupienia gdziekolwiek się znajduje. Chociaż nigdy nie brakuje mu czegoś lub kogoś do wyśmiania, z jakiejś pokręconej chęci samoubliżenia, to on sam znajduję się w środku żartu, tworząc miłą i przyjazna atmosferę, która sprawiła, że stał się ulubieńcem tłumów w Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech, Słowacji. Hiszpanii, Luksemburgu i Izraela.

Sia pochodzi z Iranu. Jest zarówno komikiem, jak i założycielem grupy stand upowej "the Joke's On You" w Bratysławie.

Gospodarzem wieczoru będzie lokalny komik z Ukrainy, Sviat “Marinated” Maryniak

Bądźcie z nami!

Bilety
Sprzedaż zakończona.