EnglishEnglish
 
Kabaret Smile

Kabaret Smile

sob., 12 grudnia 2015, 17:00

Teatr Rozrywki Lutnia
ul. Piotrkowska 243
90-456, Łódź
sprzedaż zakończona
Opis

SMILE (smajl) to angielskie słowo oznaczające UŚMIECH. W języku polskim słowo jest nazwą własną kabaretu z Lublina.

Misja kabaretu jest mocno związana z jego nazwą – śmieszyć. Trzech  artystów bacznie obserwujących otaczająca nas rzeczywistość przenosi na scenę postaci i sytuacje, jakie są nam wszystkim bliskie z życia codziennego. Smile to nie tylko skecze – to również piosenki wykonywane na najwyższym poziomie. Kabaret występuje w wielu realizacjach telewizyjnych oraz jest gospodarzem programu ”na żywo” w TVP2 pt. „Dzięki Bogu już weekend”.

Oficjalna strona www.smile.art.pl

Skład kabaretu SMILE :

PAWEŁ SZWAJGER - chudy, mały, mikry, to określenia, które w ogóle do mnie nie pasują. Urodziłem się 12.11.1984r w Lublinie. Pierwsze 15 lat spędziłem w malowniczej Poniatowej, następnie na stałe osiadłem w Kozim Grodzie. Koledzy często mówią o mnie „człowiek spokój”, choć są na tym świecie sytuacje, które potrafią nawet mnie wyprowadzić z równowagi. No bo wyobraźcie sobie coś takiego. Pytacie kolegów czy zrobić im kanapki. Mówią „Nie!” po czym z gotowych trzech zabiera Wam jedną. Pozdrowienia dla Kamila! Życzę wszystkim dużo radości na naszych występach, a przede wszystkim na co dzień. Aha. Tak jak każda szanująca się miss świata pragnę pokoju na świecie.

MICHAŁ KINCEL - cześć to ja Kinio. Jeszcze zanim Kabaret Smile zagarnął mnie do siebie starałem robić się dużo szumu artystycznego. Wygrałem kilka konkursów wokalnych, kilka przegrałem, jakoś było. Kiedy dołączyłem do kabaretu wszystko się zmieniło. Czas zaczął upływać znacznie szybciej i zaczęło go brakować. Na jakiś czas schowałem swoją twórczość do szafy. Czeka… Urodziłem się 15.09.1982 roku i jestem w kabarecie najstarszy. To dobrze bo po piwo nie biegam a fajek nie palę. Mówią o mnie człowiek nerwowy, może zbyt nerwowy, ale za to bardzo dobrze zorganizowany. Na koniec jakaś zasada bo każdy powinien mieć jakieś zasady, których się trzyma. Nie jadam krewetek! Po prostu. Nie dlatego że nie lubię. Najnormalniej jak każdy facet mam zasady. Pozdro!

ANDRZEJ MIERZEJEWSKI - Hi this is Duffy and You are reading www.smile.art.pl. Jako członek kabaretu Smile musiałem na początku wykazać się nienaganną angielszczyzną. Skoro dotarliście do tego miejsca na naszej stronie to zapewne chcecie się dowiedzieć czegoś na mój temat, a więc całkowicie na poważnie. Urodziłem się 8 marca 1984 roku w Elblągu. Po dwóch latach postanowiłem, że z całą rodziną przeprowadzimy się do Lublina. Uzyskałem zgodę i tak oto mieszkam w tym pięknym mieście do dnia dzisiejszego. Od zawsze nazywają mnie Duffy. W zasadzie nie wiem skąd się to wzięło, ale na pewno brzmi lepiej niż Andrzej. Moim marzeniem jest latać w jednym z naszych przyszłych skeczów. Jeszcze nie wiem jak ale na pewno to zrobię. Na koniec muszę się wam do czegoś przyznać. Tak!!!! – jestem jedynym człowiekiem w Polsce nieposiadającym konta na FACEBOOK’u. Aha i jeszcze jedno. Ja naprawdę wierzę, że nasza piłkarska reprezentacja zostanie kiedyś mistrzem świata.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.