EnglishEnglish
 
Live In Poland: An English Comedy Show

Live In Poland: An English Comedy Show

śr., 26 lipca 2017, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis


Ojciec chrzestny komedii we Frankfurcie Kirthy Iyer oraz James Rankin, jeden z najpopularniejszych komików w Berlinie przybywają do Polski, by wystąpić na żywo po raz pierwszy na niegdysiejszej scenie komunistycznej.

Wystąpią także dwie dynamiczne osobowości Wrocławskiej sceny komediowej! Prezentując swoje unikatowe spojrzenie na świat w ich niezrównanym stylu, gwarantują rozbawić was do łez.

Gospodarzem wieczoru będzie Wrocławska Keelah Rose Calloway, a gościnnie, w jego niepowierzchownym stylu wystąpi pan Michał Płonka.

★★★★★★★★★★★ Kirthy Iyer (IND) ★★★★★★★★★★★★★

Urodzony i wychowany w Indiach, uczony w Kanadzie, i starający się przetrwać w Niemczech. To międzynarodowe zaplecze sprawia, że Kirthy jest tak wyjątkowy, że aż sam najchętniej by sobie przywalił. Po wielu siniakach i podbitych oczach, Kirthy zwrócił się ku Stand Upowi, gdzie stał się nie tylko ulubieńcem publiczności, ale także założycielem stale rozwijającej się sceny stand upowej we Frankfurcie. Kirthy wypowiada irytujące, cyniczne i brutalnie szczere zdania o absolutnie wszystkim ze swojego życia. Gdy nie występuje na scenie, Kirthy spędza większość swojego czasu w odosobnieniu, rysując komiksy, tworząc animacje, pisząc opowiadania, i okazjonalnie odpowiadając na potrzeby cielesne.

★★★★★★★★★★★ James Rankin (AUS) ★★★★★★★★★★★

James Rankin to Australijski Stand upowiec, który aktualnie występuje na terenie całej Europy. Opuścił rodzime miasteczko po sukcesie na międzynarodowym festiwalu komediowym w Malbourne, gdzie wystawił swój przebojowy show "Bądź mężczyzną" ku uciesze publiczności. Odważny i prześmieszny sposób, w jakim dzieli się historiami zapewnił mu występ w telewizyjnym programie "The KK Factor". Ponadto, spędził dwa lata jako autor i prezenter w komediowym programie radiowym "Retreating Laughs". Występując na scenach trzech kontynentów, James stał się przewodnią postacią rozwijającej się Berlińskiej sceny komediowej, gdzie można go znaleźć jako występującego, gospodarza i producenta popularnych występów.

Bilety:
25zł - bilet normalny
20zł - bilet ulgowy (studenci i uczniowie)

Bilety
Sprzedaż zakończona.