EnglishEnglish
 
Młode Wilki, czyli 91. Antykabaret z plusem - V Urodziny Vertigo

Młode Wilki, czyli 91. Antykabaret z plusem - V Urodziny Vertigo

czw., 13 lutego 2020, 19:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

13 lutego 2011 roku po raz pierwszy powitałem Publiczność słowami: „Dobry Wieczór we Wrocławiu, to, co za chwilę zobaczycie, to nie będzie kabaret. To będzie ANTYkabaret, bo jeżeli przyjąć za definicję kabaretu to, co ogląda się dzisiaj w telewizji na rozmaitych galach, kabaretonach, to my nie chcemy być kabaretem. Chcemy z Wami rozmawiać, chcemy z Wami spędzić dobry wieczór, chcemy dać Wam kulturalną rozrywkę zamiast wyduszać z Was rechot. Taki ma być Antykabaret. Czy się uda? Zobaczymy. Cieszę się, że w czasach internetu,  gdy ludzie zamykają się w domu, by móc w sieci spotkać innych, wyszliście na spotkanie z nami w realnej przestrzeni”.

Czy naprawdę to wszystko powiedziałem, nie pamiętam już teraz. Każdy Antykabaret jest ulotny, jednorazowy, nie powtórzy się jego nastrój, nie zagramy następnego dnia tego samego programu. Pamiętam, że wraz ze wszystkimi Twórcami i Wykonawcami umówiliśmy się, że występować będziemy raz w miesiącu, trzynastego, niezależnie od tego, w jaki dzień tygodnia, trzynasty wypada. Jeżeli przez pół roku projekt nie zainteresuje widzów, rezygnujemy.

13 lutego 2020 minie dokładnie 9 lat od tamtej chwili. Antykabaret okrzepł, dojrzał, ma swoje nawyki, maniery. Po paru przeprowadzkach, odnalazł się w Vertigo Jazz Club & Restaurant, które obchodzi właśnie piąte urodziny. Antykabaret ma swoją strukturę,  ma filary, na których się opiera. Ma swoją wspaniałą Publiczność, która za nim podąża i zasila jego energię. Dziś, po 9 latach czas otworzyć się na nowe i wpuścić młodszych. Zobaczymy, jak się odnajdą, co wyniosą, czy nawiążą rywalizację z Bogusławem Bednarkiem, Justyną Szafran, Ściborem Szpakiem, Emose czy Tomkiem Leszczyńskim. Dlatego 91. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu zatytułowaliśmy MŁODE WILKI.

A ponieważ dziewiąte urodziny, to dla nas wielkie święto, aby uczcić naszych wiernych Widzów, przygotowaliśmy dla Państwa ucztę. Będzie to uczta dla uszu, emocji, smaku, będzie to czysta anielskość i doskonałość, będzie to recital Emose Katarzyny Uhunmwangho.

Zapraszamy wszystkich do Vertigo 13 lutego 2020 od godziny 19:30 obchodzimy dziewiąte urodziny Antykabaretu. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.