EnglishEnglish
 
Stand-up Polska w Scenie54: Bartosz Zalewski i Darek Gadowski

Stand-up Polska w Scenie54: Bartosz Zalewski i Darek Gadowski

śr., 21 lutego 2018, 20:00
( Wejście od godz. 19:00 )


sprzedaż zakończona
Opis

Podczas trzeciej odsłony “Cyklicznego Występu Scenicznego” w środę, 21.02 w Scenie54 przy Dolnych Młynów 10 wystąpi dwóch mocnych w gębie zawodników:

Bartosz Zalewski - pochodzący z Wrocławia i mierzący 187 cm komik, który na stand-upowej #scenie jest od 2010 r. Bartek lubi ubierać opis swojej twórczości w kulinarne porównania - takie pojęcia jak masło, ryba czy patroszenie, a także smażenie (tylko na głębokim zwątpieniu) nie są mu obce. Niepijący kawy amator komiksów, gier, złego kina i dobrej książki. Prowadzący „Matura To Bzdura.tv”.

Zobacz Bartka w akcji:

https://youtu.be/ki3Kn2gRhYY
https://youtu.be/7Pn3XZXWv4M
https://youtu.be/MEqBjQ1MVeU

Darek Gadowski - mieszkający w Koszalinie krytyk obyczajów i tradycji. Pojawił się w TVP 2 i u Kuby Wojewódzkiego, a swój warsztat dopracowywał u Abelarda Gizy.

Jeśli szukasz leku na depresję, to Darek jest takim chodzącym i w dodatku bez recepty. Kosmiczny jeździec bez paszportu. 

Darek na scenie:

https://youtu.be/mnsgj-OSWNw
https://youtu.be/Ib4B9HbRH_4

Ceny biletów

30 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu koncertu

Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł są dostępne online wyłącznie w naszym serwisie oraz w lokalach Scena54 i Cargo (wejście naprzeciwko Sceny54).

Bilety w dniu wydarzenia w cenie 40 zł dostępne będą przy wejściu tylko w wypadku, gdy nie sprzeda się wcześniej cała pula.

Bilety
Sprzedaż zakończona.