EnglishEnglish
 
Stand-up Polska w Scenie54: Sebastian Rejent i Paweł Chałupka

Stand-up Polska w Scenie54: Sebastian Rejent i Paweł Chałupka

śr., 17 stycznia 2018, 20:00
( Wejście od godz. 19:00 )


sprzedaż zakończona
Opis

W środę, 17.01 podczas drugiej odsłony “Cyklicznego Występu Scenicznego” - cyklu z czołowymi Polskimi stand-upperami, w Scenie54 przy Dolnych Młynów 10/2 wystąpią komicy ze Stand-up Polska: Sebastian Rejent oraz Paweł Chałupka a imprezę poprowadzi Damian Skóra stand up.

Sebastian Rejent - mistrz roastowania, który brał udział najprawdopodobniej we wszystkich roastach w Polsce. Nie lubi zastoju #naScenie, raczej woli jak coś się na niej dzieje. Ma na koncie m.in. 3 dorosłe osoby, które posikały się ze śmiechu podczas jego występów. Podczas swojej stand-upowej kariery nawiązał współpracę m. in. z Comedy Central.

Zobacz występy Sebastiana:

https://www.youtube.com/watch?v=iwreMxqN5fE
https://www.youtube.com/watch?v=BVcr1th-Slc&t=26s

Paweł Chałupka - na stand-upowej scenie od 2011 r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Był widziany w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

Paweł Chałupka w akcji:

https://www.youtube.com/watch?v=GFpq-L1KjEM
https://youtu.be/Sr0bkoE2JMg
https://youtu.be/YdZh2UCbh1s

Damian Skóra -  członek grup Comedy Lab oraz anglojęzycznej Kraków Stand-Up Comedy. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-uppera według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Autor takich przebojów jak „Ech miła, żebyś uśmiechała się tyle co na instagramie” oraz „bez mięsa – bez sensa”.

 

Bilety

30 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.