EnglishEnglish
 
Stand-up w Scenie54: Błażej Krajewski i Cezary Ponttefski

Stand-up w Scenie54: Błażej Krajewski i Cezary Ponttefski

śr., 19 grudnia 2018, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

19.12 (środa) w Scenie54 po raz kolejny zagości dwóch doskonałych komików, którzy tuż przed Świętami sprawią, że tego wieczoru nie zaśniecie z emocji :)

Są nimi:  

Błażej Krajewski z najnowszym programem 

Komik z Bydgoszczy, #naScenie od 2013 r. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni ;) 

Oglądalność Błażeja na YouTube liczona jest w milionach, tutaj przykład - https://youtu.be/wZy7CteXdKI A tutaj jego poprzedni materiał - https://youtu.be/8DNUeCPwBh8

Cezary Ponttefski - jego domeną jest absurdalny humor dla wytrawnych miłośników komedii, których nudzą już zbyt bezpośrednie żarty i chłop przebrany za babę. Zrobił w życiu parę śmiesznych rzeczy, na wielu scenach bywał, roastował Popka, mogliście go oglądać na antenie Comedy Central.

Czarka przede wszystkim warto oglądać na żywo, ale jeśli ktoś koniecznie chce wcześniej to tutaj special - https://youtu.be/O5-2Y1Ax1KQ I coś starszego - https://youtu.be/-JE5jnWdG5E

Imprezę poprowadzi niezastąpiony @Damian Skóra stand-up, którego talent wodzirejski powali Was na łopatki ;)


Ceny biletów

30 zł - przedsprzedaż
40 zł - w dniu wydarzenia (tylko stacjonarnie)

Bilety do nabycia online i w Scenie54:

Otwarcie drzwi: 19:00
Start: 20:00

Bilety
Sprzedaż zakończona.