EnglishEnglish
 
Stand-Up w Veritgo: Paulina Potocka i Tomasz Biskup

Stand-Up w Veritgo: Paulina Potocka i Tomasz Biskup

śr., 7 lutego 2018, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Kolejne spotkanie ze Stand-Upem w Vertigo!

Tym razem na scenie pojawi się:

TOMASZ BISKUP - jedyny w swoim rodzaju biskup bez święceń. Na co dzień uśmiecha się rzadziej, niż deszcz pada na pustyni Gobi (roczna amplituda opadów wynosi 50-200 ml), a jednak na scenie potrafi być śmieszny. Uwielbia zamęczać ludzi całkowicie zbędnymi ciekawostkami (patrz nawias powyżej). Na szczęście podczas występu mówi o rzeczach bardziej przyziemnych – takich jak ściema w reklamach, podróże i problemy, jakie mogą wyniknąć ze zwykłej wycieczki do Castoramy.

Prowadzi bloga oraz kanał na Youtubie. Występował w grupie AD HOC i kabarecie PUK (z którym zaliczył kilkanaście realizacji telewizyjnych). Jest jednym z nielicznych polskich komików, którzy grają też po angielsku i poza granicami kraju (na razie był w Budapeszcie i Berlinie :)

PAULINA POTOCKA - jest tym w stand-upie czym carving w owocach i warzywach. Potrzeba dużo cierpliwości żeby wyszedł kwiatek. Carving wywodzi się z Dalekiego Wschodu, a Paulina z bliższego wschodu, czyli z Białegostoku. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow życie to codzienność, którą tworzy. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo. Razem z Łukaszem Kozłowskim prowadzi własną scenę stand-upową "Potocka&Kozłowski prezentują".

Poprowadzi to jak zawsze nie kto inny jak JANEK WOLAŃCZYK :)

Bilety
Sprzedaż zakończona.