EnglishEnglish
 
Stand-Up w Vertigo: Juliusz Sipika i Karol Kopiec

Stand-Up w Vertigo: Juliusz Sipika i Karol Kopiec

śr., 11 stycznia 2017, 20:30

sprzedaż zakończona
Opis

Zapraszamy na kolejną odsłonę Stand-Upu w Vertigo. Tym razem na naszej scenie wystąpią:

Karol Kopiec - Karol Kopiec - Komik, improwizator na scenie od 2008 roku. Na koncie ma dwa godzinne solowe programy. Najnowszy program nosi tytuł Reset. Prace nad nim trwały od początku 2015 roku i pewnie nie prędko się skończą bo program ciągle żyje i się zmienia. Karol był w różnych telewizjach i jest laureatem praktycznie wszystkich konkursów komediowych w Polsce. Znudziło mu się jednak już bycie ocenianym przez Jury i chce po prostu być. Napisał to bo to może kogoś zainteresować, że coś tam, że nagrody ważne i coś znaczą. Tak i to on pisze o sobie w trzeciej osobie bo to, że niby dystans jest...że to pisała osoba od PR'u - nie!... pisał to Karol czyli ja... zapraszający Ciebie na występ jego... czyli swój.

Juliusz Sipika stand up - dwa lata temu wszedł po raz pierwszy na scenę i obraził wszystkich niepełnosprawnych w kraju. Swoją misję obrazy wszelkich możliwych świętości kontynuuje do dziś. Posiada krzywy kręgosłup moralny za co dali mu drugą grupę inwalidzką. Jako, że pochodzi z Łodzi żarty same mu się piszą. Z dużym dystansem podchodzi do samego siebie i całego świata. 3 krotnie brał udział w finale impro stand-upu w Szarej Eminencji x Ursynów.

No i nasz "Misio Pysio Stand-Upu", otwarty, ciepły i masakrycznie energiczny prowadzący - Janek Wolańczyk - Stand-Up którego znacie na wylot. Opowie Wam tym razem nowe świątęczne historie z jego domu i sylwestrowej zabawy.

Bilety
Sprzedaż zakończona.