EnglishEnglish
 
Stand-Up w Vertigo: Krzysztof Jahns - Piroman, Harry Zalewski

Stand-Up w Vertigo: Krzysztof Jahns - Piroman, Harry Zalewski

pon., 10 lutego 2020, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis
Krzysztof Jahns:
Występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i jeden z organizatorów Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie w tak odległe miejsca jak przed więzienną publikę.
Wystąpi z najnowszym programem o nazwie „Piroman”. Podczas którego płoną powszechnie przyjęte stereotypy i utarte schematy. Autor niczym tytułowy piroman podpala odbiorców, narażając się młodym rodzicom, prezydentowi, kotom, sklepikarzom, niskim oraz damom korzystających z męskich toalet. Zabawa z ogniem, która uczy i bawi przez dobrą godzinę.
Harry Zalewski Stand-up - spec od onelinerów, czyli żartów krótkich, ale treściwych. Harry jest obrazoburczy i bezpardonowy. Po jego występie będzie się zastanawiać: "Serio, to jest ojciec trójki dzieci?" Serio, to jest ojciec trójki dzieci.
Prowadzenie: Michał Juszczak i Grzegorz Wójtowicz
Bilety
Sprzedaż zakończona.