EnglishEnglish
 
Stand-Up w Vertigo: Leja, Kasparek, Wójtowicz

Stand-Up w Vertigo: Leja, Kasparek, Wójtowicz

śr., 13 czerwca 2018, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Krzysztof Kasparek

Członek grupy Comedy Lab - Laboratorium Komedii. Niedawno skończył 30 lat. Jak do tej pory, to jego największe osiągnięcie, ale liczy na więcej. Poza stand-upem próbuje też swoich sił w improwizacji scenicznej. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomną sobie, że nie wie gdzie postawić przecinek.

Grzesiek Wójtowicz

chłopak dopiero 20 lat, pochodzi z Kędzierzyna-Koźla wiec kiedy już wszystkie pięć dziewczyn z miasta odrzuciło go na Tinderze przyjechał na łowy do Wrocławia. Opowiada historie o swoich podbojach na portalach randkowych i o grubych melanżach byłego ministranta. Anegdoty wzięte z życia pracowników sklepów odzieżowych i dziecka spuszczonego z rodzicielskiej smyczy do dużego miasta to jego specjalność. Jak cię nie rozśmieszy to dobierze ci spodnie w sklepie.

Michał Leja

Michał Leja to stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2. 

Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa - największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.

Od września jeździ po kraju ze swoim najnowszym materiałem "Wszystko pod kontrolą".

Prowadzenie: Michał Juszczak

Bilety
Sprzedaż zakończona.