EnglishEnglish
 
Upadek, czyli 88. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu

Upadek, czyli 88. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu

śr., 13 listopada 2019, 19:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Podobno kroczy przed nim pycha, a ten z wysokiego konia bywa bolesny. Jest niezbędny, by opanować naukę chodzenia. To, jak długo po nim się podnosisz, jest miarą twojego charakteru. Bywa początkiem, bywa końcem . Traktowany, jako etap, jest warunkiem rozwoju i postępu.  UPADEK.  

Czy może być tematem nadrzędnym spotkania kulturalno – artystyczno- towarzyskiego? Zobaczymy!

Przypadający na 13 listOPADA osiemdziesiąty ósmy Antykabaret podporządkujemy myślom o przemijaniu, piosenkom o nieuchronności zdarzeń, skeczom o twardym lądowaniu w rzeczywistości. 

I pomyśleć, że impulsem do wyszukania tego tematu stał się widok za oknem. Żółte liście opadające na trawnik. Ich upadek symbolizuje koniec lata i nadejście zimy. Dla innych jest symboliczną zapowiedzią nadejścia wiosny. Jak do tematu podejdą zaproszeni przez Marka Kocota Twórcy i Wykonawcy? – Przekonajcie się sami.

Bilety
Sprzedaż zakończona.