EnglishEnglish
 
World-Wide Comedy Presents: From Russia With Laugh: Stand-Up in English from Moscow

World-Wide Comedy Presents: From Russia With Laugh: Stand-Up in English from Moscow

niedz., 18 czerwca 2017, 19:00

Mleczarnia
ul. Pawła Włodkowica 5
50-072, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Uśmiechy z Rosji- Stand-upowy show po angielsku, prosto z Moskwy.

Jeżeli cała twoja wiedza na temat Rosji pochodzi z filmów o Jamesie Bondzie, wariackich filmików na YouTube i politycznych wiadomości, to obraz wykreowany w twojej głowie jest najpewniej... prawidłowy. Jednak wieczny mróz, mocny akcent, niedźwiedzie, wódka, wódka, wódka (jest sporo tej wódki) to niekoniecznie same złe rzeczy, szczególnie jeśli wplecie się je w żart.

Jak to właściwie jest, mieszkać w Moskwie? Jednym z największych miast świata, gdzie tradycyjny wschód, spotyka się z kapitalistycznym zachodem. Gdzie nawet sami Rosjanie niejednokrotnie czuję się obco i gdzie jedynym Angielskim słowem znanym większości populacji jest "what" (ponieważ przypomina im wódkę). O tym, przez satyrę i humor, opowie Ci grupa młodych komików, którzy znają Moskwę jak własną kieszeń (Na tyle ile można ją znać bez zwracania na siebie uwagi KGB).

Człowiek zachodu: Adam Bobek (USA), dwóch synów mateczki Rosji: Denis Nikolin (Rosja) i Gleb Tugushev (Rosja), Azjata: Arun Khurana (Indie) i Europejczyk: Igor Mondae (Croatia) postarają się złamać wszystkie stereotypy, jakie możecie znać o największym państwie świata, a przy okazji pewnie stworzą kilka nowych.

Jeżeli zawsze ciekawił Cię styl życia młodych Rosjan, zachowanie tamtejszej policji, dlaczego Rosjanie to świetni przyjaciele, czy Moskwianie nienawidzą obcokrajowców, jak to jest spotykać się z Rosjanką itd. itp., przekonaj się sam podczas półtoragodzinnego występu przepełnionego śmiechami i ubawem po pachy pod nazwą "From Russia with Laugh" (Uśmiechy z Rosji), przedstawianego przez English Moscow Comedy.

Premiera "From Russia with Laugh" odbyła się w Kwietniu 2016 w Moskwie i od tamtej pory trafiła na sceny Słoweńskie (Lublana), Chorwackie (Zagrzeb, Osijek) i Serbskie (Belgrad), zanim powrócili do Moskwy w Październiku gdzie wyprzedano wszystkie bilety na ten występ.

Deni Nikolin (Rosja)

Jest prawdziwym Rosjaninem, urodzonym i wychowanym w Moskwie. Spędził kilka młodzieńczych lat w Berlinie i Barcelonie, gdzie zetknął się z wszystkimi zachodnimi stereotypami na temat Rosjan. Jako już doświadczony aktor, Denis zajął się komedianctwem prawie 3 lata temu i był jednym z pierwszych występujących w języku angielskim w Moskwie. Poza swoimi regularnymi występami stand-upowymi, Danis jest także gospodarzem show "The Humourhoids", w dodatku do telewizyjnej kariery aktorskiej i producenckiej. Denis Występował w wielu lokalizacjach w Moskwie, Sztokholmie i Berlinie. Wprowadzał Craig Campbella w Listopadzie 2015 i był gwiazdą wieczoru na EMC The Big Stand-Up Show w kwietniu 2017 przed pięcioma setkami widzów.

Denis jest jednym z dwóch założycieli i menadżerów English Moscow Comedy, jedynej organizacji w Rosji wystawiającej komediowe show po angielsku.

Adam Bobek (USA)

Amerykanin, który przeprowadził się z mroźnego Chicago, to jeszcze mroźniejszej Rosji. Wykazując zainteresowanie językiem rosyjskim w młodym wieku, Adam podjął naukę tego języka a później przeniósł się do Saint Petersburga, a ostatecznie na przedmieścia Moskwy, gdzie przetrwał już ponad rok. Aktywnie występował przez przeszło dwa lata, stawiając swoje pierwsze sceniczne kroki w Moskwie. Wyruszył w trasę po Bałkanach w 2016 roku, wystąpił kilka razy w Chorwacji w 2017, a teraz regularnie występuje w Niemczech.

Arun Khurana (Indie)

Arun utrzymuje, że zajął się komedianctwem, ponieważ rzuciła go dziewczyna, więc miał czas wieczorami. Dobra, dobra Arun, wszyscy wiemy, że nie było żadnej dziewczyny. Jego styl, łącząy w sobie jego doświadczenie jako obcokrajowca w Moskwie przez ponad 20 lat, konserwatywne podłoże jego rodziny, a także brak szczęścia w miłości rozbawi każdą publikę. Arun zajmuje się Stand-Upem od przeszło dwóch lat, był również gospodarzem imprez w Moskwie, Chorwacji i Malezji, także na Indyjskim Dniu niepodległości, największym Indyjskim festiwalu w Rosji, przed publiką przekraczającą tysiąc osób!

Gleb Tugushev (Rosja)

Urodzony w sercu Moskwy Gleb, Przeprowadził się do Australii w ramach nauki, gdzie spędził pięć lat, zanim postanowił powrócić na łono mateczki Rosji. Aktywnie zaangażowany w biznes komediowy przez ostatnie 5 lat, Gleb występował w Moskwie, Australii, Paryżu, Sztokholmie, Izraelu a także na festiwalach komediowych, Edynburskim "Fringe" oraz PANC Lublana, a także był gwiazdą Balkańskiej trasy "From Russia with Laugh" w 2016 roku. Poza stand-upem Gleb pojawia się regularnie w The Humouroids oraz na antenie radia Capital FM.

Igor Mondae (Chorwacja)

Z pochodzenia Chorwat, który nabierał wschodniego doświadczenia, począwszy od Ukrainy, aż po Moskwę, gdzie osiadł na ostatnie pięć lat. Jako komik działa od 3 lat, występując, gospodarząc i organizując spekatkle w okolicach Moskiewskich. Jest stałym gospodarzem "the Funny Fridae", dwugodzinnego show rozrywkowego w centrum Moskwy. Co więcej, Igor był gospodarzem występów na Bałkańskiej trasie "From Russia with Laugh" w 2016 roku (Słowenia/Chorwacja/Serbia). Wprowadził on także Craiga Campbellla w Moskiwe oraz Daniela-Ryana Spauldinga w Zagrzebie. Wystąpił on także na pierwszym angielskim show stand-upowym w Rydze, a także jest regularnym panelistą w The Humouroids. Ramię w ramię z Denisem, hest założycielem English Moscow Mocedy gdzie zajmuje się zarządzaniem występami i komikami.

Bilety
Sprzedaż zakończona.