EnglishEnglish
 
Wszystkie dzieci Improkracji feat. Kamil Bałuk -Jazz Jam Session

Wszystkie dzieci Improkracji feat. Kamil Bałuk /Jazz Jam Session

wt., 5 marca 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Improwizowany spektakl komediowy tworzony na żywo, na Waszych oczach!

Nie pierwszy raz Improkracja zaprasza do Vertigo wyjątkowego gościa, z którym wspólnie stworzy spektakl. Wcześniejsze edycje z Konradem Imielą, Piotrem Czerkawskim czy Magdaleną Kumorek, cieszyły się ogromną popularnością. Kontynuując nasz cykl "Improkracja feat.", tym razem poprosimy o inspirację znakomitego, młodego pisarza Kamila Bałuka. Fragmenty jego książki "Wszystkie dzieci Louisa" oraz rozmowa z autorem będą ziarnami, z których wykiełkują nasze sceny.

Kamil Bałuk to absolwent socjologii, filologii niderlandzkiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Polskiej Szkoły Reportażu. Reportaże publikował m. in.  w „Dużym Formacie”, „Przekroju” oraz „Wysokich Obcasach”. Jego teksty były kilkukrotnie nominowane do Nagrody Newsweeka im. T. Torańskiej w kategorii Młody Talent. Laureat piątej edycji Konkursu Stypendialnego im. R. Kapuścińskiego za projekt zbioru reportaży o współczesnej Holandii, nad którym obecnie pracuje.

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja
Co? Wszystkie dzieci Improkracji feat. Kamil Bałuk
Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kiedy? 05.03 wtorek
O której? 20:00
Za ile? 20 zł
Bonus? Muzyka Jazzowa na żywo po spektaklu
Warto? Warto!

.............................................................

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Bilety
Sprzedaż zakończona.