EnglishEnglish
 
1. Wieczór z klasą w Vertigo

1. Wieczór z klasą w Vertigo

pon., 5 marca 2018, 18:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert jest gwarancją miejsca siedzącego.

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Wieczór z klasą to inicjatywa mająca na celu przeniesienie uczestników spotkań do czasu dam i gentlemanów. Założona w czerwcu 2017 roku. nie przestaje się rozwijać i tym razem zawita do Vertigo.

5 marca położymy początek serii cyklicznych wydarzeń pt. “Wieczór z klasą w Vertigo”, podczas których będziemy mieli okazję zanurzyć się w świat życia z klasą, poznać zasady ponadczasowego savoir-vivre’u, dowiedzieć się o różnych rodzajach trunków oraz podyskutować na inne wartościowe tematy.

Pierwszą edycję rozpoczniemy krótką prelekcją na temat etykiety, którą poprowadzi Ruslan Kravchyk. dowiemy się czym jest precedencja, dlaczego powitanie wcale nie jest tak prostą sprawą i co z całowaniem dłoni kobiet: wypada czy jednak nie? Drugą część wydarzenia przejmie Bartelier - Wrocławski Warsztat Barmański i zapozna nas z historią klasycznych koktajli, po czym przejdziemy do ich degustacji.

Cena biletu wyniesie 30 złotych i będzie zawierała:

  • Udział w wieczorze;
  • Koktajl z karty wybranych klasyków;
  • Bilet na koncert jazzowy, który rozpocznie się o godz. 20:30.

Jeśli chcielibyście spędzić poniedziałkowy wieczór w gronie ludzi, których nie satysfakcjonuje panująca dookoła bylejakość - serdecznie zapraszamy!

Bilety
Sprzedaż zakończona.