EnglishEnglish
 
15 Twarzy Groovei#039;u - The Karpeta Jazz Brothers

15 Twarzy Groove'u / The Karpeta Jazz Brothers

sob., 3 marca 2018, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

godzina 19:00

15 TWARZY GROOVE'U

Tym kuszącym tytułem zapraszamy na Noc “czarnych” dźwięków, które zaprezentuje wokalistka - Aleksandra Turoń razem z zespołem: Mateusz Witkowski - piano, Łukasz Kowalczyk - perkusja, Łukasz Szymański - gitara i Żenia Betliński - bass.  Będzie można usłyszeć utwory Erykah Badu, Alicii Keys czy Jill Scott.

godzina 22:30

The Karpeta Jazz Brothers

Zapraszamy na wieczór pełen muzyki swingowej i tanecznej, który poprowadzą stali rezydenci sceny Vertigo bracia Karpeta. Pary tańczące mile widziane!

Bilety: 20 zł na cały wieczór

---------------------------------------------------

The Karpeta Jazz Brothers to zespół jazzowy z Wrocławia, założony przez 4 braci: Marcina, Jakuba, Krzysztofa i Pawła Karpeta. Grają razem od najmłodszych lat, stąd trudno wskazać konkretną datę jego założenia. Rozwijając się przez lata, wykreowali wspólny, jazzowy wizerunek formacji. Miłość do jazzu i wspólnych występów bracia od kilku lat dzielą wraz ze znakomitymi muzykami: Zuzanną Rzeczkowską, Olkiem Miśkiewiczem, Przemkiem Michalakiem i Andrzejem Michalakiem. Bogate instrumentarium daje duże pole manewru w zakresie brzmienia, co z czasem stało się znakiem rozpoznawczym Karpeta Jazz Brothers.

Zespół współpracuje z artystami wrocławskiej sceny jazzowej zapraszając ich do swoich projektów. Karpeta Jazz Brothers mają za sobą wiele koncertów w kraju i za granicą. Uczestniczyli również w festiwalach jazzowych: m.in. w Rudnikach [1x pierwsza nagroda, 2x wyróżnienie], Jazz-Rock Meeting w Opolu czy Old Jazz Meeting w Iławie. Miłość do jazzu oraz rodzinna atmosfera sprawia, że muzycy tworzą niepowtarzalny zespół pod każdym względem.

Unikatowy skład The Karpeta Jazz Brothers tworzą:

Paweł Karpeta [wokal, trąbka]
Zuza Rzeczkowska [wokal]
Jakub Karpeta [saksofony: sopranowy i tenorowy]
Olek Miśkiewicz [piano]
Marcin Karpeta [gitary: jazzowa i klasyczna]
Krzysztof Karpeta [wiolonczela, gitara basowa]
Andrzej Michalak [kontrabas, gitara basowa]
Przemek Michalak [perkusja]

Bilety
Sprzedaż zakończona.