EnglishEnglish
 
3. Wieczór z klasą w Vertigo

3. Wieczór z klasą w Vertigo

czw., 11 kwietnia 2019, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Kwietniowy Wieczór z klasą poświęcimy szlachetnemu trunkowi, którym jest wino. Poznamy zasady etykiety, które powinien znać każdy, żeby w sytuacjach, podczas których pojawia się ten napój - nie popełnić żadnego faux pas. 

A żeby naprawdę zrozumieć ten trunek, warto poznać go bliżej. Z tego właśnie powodu, naszemu wieczorowi będzie towarzyszyły degustacja win włoskich, którą poprowadzi Ania Chajutin - pasjonatka dobrego wina, Włoch oraz założycielka Winoteka Italian Wine Bar. Więcej informacji o samej degustacji przedstawimy w najbliższym czasie.

Całość poprowadzi Ruslan Kravchyk, twórca inicjatywy, od ponad 7 lat zajmujący się tematyką dobrych manier oraz - coraz bardziej popularnego - aspirowania do bycia damą czy gentlemanem.

Każda wejściówka zapewnia:

- udział w wieczorze,
- welcome drink,
- bilet na koncert, który rozpocznie się o godz. 20:30.

Liczba miejsc na Wieczór z klasą jest ograniczona. Wydarzenie odbywa się przy stoliku numer 1 w lokalu, zatem nie ma konieczności rezerwacji miejsc w klubie.

Bilety
Sprzedaż zakończona.