EnglishEnglish
 
30 lat Big Cyc + Golden Life

30 lat Big Cyc + Golden Life

sob., 8 września 2018, 19:30

Opera Leśna
Al. Stanisława Moniuszki 12
81-829, Sopot
sprzedaż zakończona
Opis

BIG CYC to legendarna formacja cyrkowo -rockowa, która wielokrotnie stawała się obiektem medialnych sensacji.

Kariera grupy zaczęła się w poprzedniej epoce, w czasach w których brakowało wszystkiego, od jedzenia i picia, po paszporty i walutę. Big Cyc wstrzelił się znakomicie w swój czas, bo połączył melodyjny punk z ironią i kąśliwym humorem Pomarańczowej Alternatywy. Do dziś, muzycy grający niemal 30 lat w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym

Autorzy wielu nieśmiertelnych  przebojów ("Berlin Zachodni", "Makumba", "Rudy się żeni") i niezapomnianych płyt ("Z partyjnym pozdrowieniem", "Wojna plemników", "Moherowe berety") od lat walczą z paranoją codzienności w uszczypliwy sposób komentując zastaną rzeczywistość.

Ten koncert będzie połączeniem trzęsienia ziemi z serią bolesnych elektrowstrząsów, po których poczujecie się jak nowonarodzeni. Big Cyc zagra kipiący energią, wybuchowy materiał dla fanów od lat 5 do 105. Obok takich hitów jak "Świat według Kiepskich", czy "Każdy facet to świnia", pojawią sie również piosenki z kontrowersyjnego albumu "Czarne słońce narodu".

Big Cyc to rockowa lekcja historii w pigułce!

MATKI CHOWAJCIE SWOJE CÓRKI , CÓRKI CHOWAJCIE SWOJE MATKI NADCIĄGA BIG CYC!

BIG CYC zagra w składzie : 

Dżej Dżej -bass wokal
Dżery -bęben
Piękny Roman -gitara
Skiba-atrakcja wieczoru

oraz

Gadak -klawisze
Maras -gitara

GOLDEN LIFE

Zespół legenda, działający z powodzeniem od wielu lat w Polsce, jak i poza jej granicami. Debiut płytowy z 1991 roku, był efektowny i głośny. Eklektyczna muzyka formacji Golden Life przypadła do gustu publiczności jak i dziennikarzom. Grupę okrzyknięto zespołem roku a album “Midnight Flowers” - płytą roku. Tak zaczęła się droga na szczyt formacji, która miała okazać się wkrótce jedną z ważniejszych na polskiej scenie rockowej.


Ceny biletów

99 zł - kategoria I
79 zł - kategoria II
69 zł - kategoria III
59 zł - kategoria IV

Dzieci do lat 3 wstęp darmowy.

Bilety
Sprzedaż zakończona.