EnglishEnglish
 
38. Nocne Spotkanie Literacko-Muzyczne

38. Nocne Spotkanie Literacko-Muzyczne

sob., 29 listopada 2014, 18:00

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

38. Nocne Spotkanie Literacko – Muzyczne

Podobnie jak w ubiegłym roku, pod koniec listopada, Piotr Guzek IMPRESARIAT, zaprasza wszystkich miłośników dobrej piosenki i  satyrycznych tekstów, na kolejne, już 38. Nocne Spotkanie Literacko – Muzyczne. 


Podobnie jak w latach ubiegłych, Spotkanie składać się będzie z dwóch części. W pierwszej rozegrany zostanie FINAŁ KONKURSU WOKALNEGO dla młodych, utalentowanych solistów lub zespołów uprawiających: poezję śpiewaną, ambitną piosenkę kabaretową, lub twórczość autorską. Wykonawcy biorący udział w konkursie zaprezentują się z własnym akompaniamentem lub podkładem na nośniku cyfrowym, najlepiej na płycie CD. Uczestników Finału wyłoni trzyosobowa komisja kwalifikacyjna w trakcie wstępnych przesłuchań, które odbędą się 16 listopada, w godzinach 10.00 – 16.00, w sali kameralnej Impartu. Podczas Finału natomiast młodych artystów oceniać będzie najbardziej demokratyczne jury, czyli publiczność, która o swoim wyborze zadecyduje w głosowaniu. Na zwycięzcę  Finału czeka atrakcyjna nagroda – dobrej klasy laptop.

W drugiej części wieczoru odbędzie się KONCERT GALOWY.  Tym razem będzie szalenie wesoło. Jego bohaterem będzie Artur Andrus. To postać szalenie znana i lubiana.   Dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej".

Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", znany i lubiany konferansjer różnych spotkań kabaretowych, komentator "Szkła kontaktowego"W swoim programie kabaretowym zaprezentuje felietony, piosenki (również z ostatniej płyty „Myśliwiecka”, która otrzymała już status podwójnej platany) oraz wiersze. A wszystko to napisane ze swoistą finezją i szczyptą pobłażliwej ironii - oczywiście jak najpiękniejszą polszczyzną.

Podczas występu artyście towarzyszyć będą następujący muzycy: 

Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Paweł Żejmo – perkusja

Czas trwania: około 180 minut

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.