EnglishEnglish
 
9. Noworoczny Koncert Charytatywny

9. Noworoczny Koncert Charytatywny

niedz., 20 stycznia 2019, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Koncert na rzecz budowy Domu Opieki Wyręczającej dla dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych z Dolnego Śląska.

 

Prowadzenie: Kabaret Neo-Nówka

Goście wieczoru: Kabaret Młodych Panów, Pełech&Horna oraz John Porter

W czasie koncertu aukcja charytatywna, loteria fantowa, kwesta, sklepik aukcyjny.

8 grudnia 2010 roku w siedzibie Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci pojawił się Radek Bielecki z wrocławskiego kabaretu Neo-Nówka. Jako posłaniec dobrej nowiny – zaproponował, że razem z Michałem Gawlińskim i Romanem Żurkiem z kabaretu zgromadzą artystów, którzy zagrają koncert charytatywny, prowadzony przez kabaret Neo-Nówka. Podtrzymując tę tradycję, to już po raz 9. spotykamy się na  Noworocznym Koncercie Charytatywnym na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. 

W tym roku cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na budowę Domu Opieki Wyręczającej. Cel to wyjątkowy, ponieważ Fundacja podjęła się trudu realizacji marzenia o pierwszym takim domu na Dolnym Śląsku. Jest to marzenie Rodzin, rodziców i opiekunów, gdyż dzieci przewlekle i nieuleczalnie chore potrzebują profesjonalnej opieki medycznej, a ich opiekunowie wytchnienia w sytuacjach szczególnych, m.in. kiedy i ich dotknie choroba. Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci jest pierwszym, najdłużej działającym na Dolnym Śląsku domowym hospicjum dla dzieci, organizacją pożytku publicznego utrzymującą się z dochodu z 1% podatku, refundacji kosztów leczenia z NFZ, dotacji sponsorów oraz zbiórek publicznych. 

Kupując bilet dorzucasz swoją cegiełkę nie tylko do budowy Domu Opieki Wyręczającej, ale i realizacji marzeń rodziców i opiekunów przewlekle i nieuleczalnie chorych dzieci. Utalentowani artyści o dobrych sercach dają w zamian radość wszystkim tym, którzy lubią łączyć zabawę z pomaganiem. Dlatego zawołaniem koncertowym jest  „Pomagaj i baw się dobrze”. A czasem i „Szacun”.

Zapraszamy serdecznie.

Szczegóły: www.hospicjum.wroc.pl


Ceny biletów

200 zł - I kategoria
110 zł - II kategoria
80 zł - III kategoria

Bilety
Sprzedaż zakończona.