EnglishEnglish
 
ABBA The Show - The Ultimate Tribute to Abba

ABBA The Show - The Ultimate Tribute to Abba

2013-03-06 - 2013-03-09

Katowice, Wrocław, Gdańsk/Sopot
sprzedaż zakończona
Opis

ABBA The Show - The Ultimate Tribute to Abba

Grupa ABBA The Show odwiedzi Polskę w ramach międzynarodowego tournee. Już na początku marca zagra w Katowicach, we Wrocławiu i w Gdańsku. Koncert ABBA The Show - The Ulitmate Tribute to Abba osiągnął globalny sukces. Do tej pory grupa zagrała dla ponad 2 mln fanów w 37 krajach! Każdy występ to wielkie wydarzenie. 

 

W zespole występuje dwóch muzyków z oryginalnego zespołu - perkusista Roger Palm oraz saksofonista Ulf Andersson. Doskonale pamiętają emocje lat 70. Podkreślają, że dzisiejsze występy na żywo, dzięki nowej technologii i oprawie scenicznej, są jeszcze bardziej wiarygodne, nostalgiczne i niezapomniane! Towarzyszą im dwie fenomenalne szwedzkie wokalistki: Katja oraz Kamilla, która jeszcze jako mała dziewczynka śpiewała w chórkach ABBY.

Abba the Show to wydarzenie największego formatu. Publiczność z całego świata zna i śpiewa wspólnie z zespołem ich nieśmiertelne hity jak Mamma Mia, Dancing Queen i Thank you for the music.

Co ważne: show nie jest wierną kopią oryginalnego zespołu. Abba the Show jako jedna z nielicznych "tribute group" wprowadza drobne zmiany, tak by show zyskało własną tożsamość i nie było tylko  wiernym odzwierciedleniem oryginału. Dlatego właśnie gościem specjalnym w ramach całej produkcji jest Narodowa Orkiestra Symfoniczna z Londynu pod batutą rewelacyjnego Matthew Freemana. Wszystko to oprawione efektami specjalnymi i grą świateł. Stąd ci, którzy byli na wydarzeniu, częściej opisują je jako „super produkcja”, niż  „koncert Abby”.

Z tego właśnie powodu oficjalny Fan Club Abby, który działa od 1986 roku napisał: „To najlepsza Abba od czasów Abby”. Teraz show będzie dostępne także dla polskiej  publiczności.  

Źródło: materiały promocyjne organizatora
Bilety
Sprzedaż zakończona.