EnglishEnglish
 
After Tauron Nowa Muzyka 2015: Robag Wruhme

After Tauron Nowa Muzyka 2015: Robag Wruhme

sob., 21 listopada 2015, 21:00

Jazz Club Hipnoza
pl. Sejmu Śląskiego 2
Katowice
sprzedaż zakończona
Opis

Robag Wruhme na After Tauron Nowa Muzyka 2015!

Po świetnym występie podczas tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka, Robag Wruhme powróci do Polski. Niemiecki producent 21 listopada wystąpi w Jazz Clubie Hipnoza w Katowicach. Towarzyszył będzie mu Glasse.

Robag Wruhme to jeden z festiwalowych faworytów katowickiej publiczności. Na Tauron Nowa Muzyka występował w tym roku nie pierwszy raz, a jego występ na długo pozostanie w pamięci tych, którzy bawili się na nim od początku do końca. Wszystko za sprawą indywidualnego podejścia; tuż przed pierwszym utworem z głośników popłynął głos generatora mowy ivona, który mówiąc cudowną polszczyzną w duchu translatora Google zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Z kolei po zakończeniu setu, który trwał prawie do 7 rano, Robag zszedł ze sceny, a każdy mógł się z nim przywitać, porozmawiać, przybić piątkę, a nawet się przytulić.

Kolejną okazją do zobaczenia sympatycznego niemieckiego producenta będzie impreza z cyklu After Tauron Nowa Muzyka, która odbędzie się 21 listopada w katowickim Jazz Clubie Hipnoza. Nagrywający w barwach wytwórni takich jak Kompakt, Pampa czy Freude Am Tanzen producent, przywiezie ze sobą wydaną w maju EP-kę "Cybekks", a do tego pewnie sporo materiału autorstwa swoich kolegów z powyższych labeli.

Tego wieczoru wystąpi także Glasse, klasyk polskiego house'u, na scenie obecny od dwóch dekad. Grywał w klubach w całej Polsce, a także za granicą, poza tym sprowadzał do Polski najciekawsze nazwiska sceny house, a muzykę klubową promował na falach Radiostacji w jej najlepszym, początkowym okresie.

Bilety
Sprzedaż zakończona.