EnglishEnglish
 
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

Agnieszka Chylińska Forever Child Tour

sob., 10 grudnia 2016, 19:00
( Otwarcie bram: godz. 18:00 )


Mega Club
ul. Żelazna 15
40-851, Katowice
sprzedaż zakończona
Opis

Wielki sukces Agnieszki Chylińskiej!

Zaskakujący muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z płytą „Forever Child” i trasą koncertową „Forever Child Tour” to najważniejsze wydarzenie muzyczne tego sezonu. Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na koncerty do dobrych klubów w całej Polsce… i nie tylko. 

Bez zapowiedzi, bez singli przed premierą krążka. Z dnia na dzień, zaskakując wszystkich słuchaczy, Agnieszka Chylińska wydała album „Forever Child”, opublikowała pierwszy teledysk i zapowiedziała trasę koncertową. Płyta natychmiast stała się bestsellerem (1 miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży), teledysk „Królowa łez” po dwóch tygodniach miał ponad sześć milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a bilety na koncerty rozchodzą się niemal z prędkością… dźwięku.

„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna artystka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy energetyczny rock.

Koncert otwierający „Forever Child Tour”, podczas którego wręczona została Złota Płyta za najlepszą sprzedaż w Polsce, odbył  się 21 października w klubie Palladium w Warszawie. Kolejne miasta, w których wystąpi Agnieszka Chylińska, to: Wrocław (4.11), Łódź (6.11), Poznań (27.11), Kraków (4.12), Katowice (10.12) i Gdańsk (11.12). Na marzec przyszłego roku zaplanowane zostały koncerty w Manchesterze, Londynie i Dublinie. Szczegółowe informacje o trasie dostępne są na stronach: http://musiccompany.pl/agnieszka-chylinska-forever-child-tour  

Producentami trasy „Forever Child Tour” są: Music Company i Top Management. Patronat medialny nad płytą i trasą objęli: TVN, RMF i Onet

Bilety:

69 zł - I pula
79 zł - II pula
99 zł - Early Entrance*

*Bilet Early Entrance upoważnia do wcześniejszego wejścia na teren koncertu (godz. 17:30)

Bilety
Sprzedaż zakończona.