EnglishEnglish
 
Agnieszka Chylińska PINK PUNK Tour

Agnieszka Chylińska PINK PUNK Tour

sob., 15 grudnia 2018, 19:00
( Otwarcie bram: godz. 17:30 )


Gdynia Arena
Kazimierza Górskiego 8
81-980, Gdynia
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Zmiany godzin otwarcia bram na koncerty Agnieszki Chylińskiej w Warszawie, Gdynia i Olsztynie.
W związku z przygotowanym spotkaniem Agnieszki Chylińskiej z Fanami które odbędzie się o godzinie 17:00, zmianie uległy godziny wejścia na klubu.
16:30 - otwarcie bram dla biletów early entrance
17:00 - rozpoczęcie podpisywania płyt przez Agnieszkę Chylińską
17:30 - otwarcie bram dla biletów normalnych
19:00 - rozpoczęcie koncertu

---
Uprzejmie informujemy, że wprowadzamy obowiązek posiadania słuchawek ochronnych dla dzieci do lat 12, które uczestniczyć będą w koncertach Agnieszki Chylińskiej.

Słuchawki dostępne będą również w naszych stoiskach sprzedaży na koncertach.

Informujemy także, że poziom hałasu, jak i frekwencja na koncertach jest bardzo wysoka, więc prosimy rodziców o odpowiedzialność i przemyślane decyzje.
Opis

AGNIESZKA CHYLIŃSKA
NIE ZWALNIA TEMPA
I ZNOWU ZASKAKUJE!

NOWA PŁYTA!
NOWA TRASA!
NOWY WYDAWCA I PRODUCENT.

Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „FOREVER CHILD” Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej. Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytułPOTRÓJNEJ PLATYNY, utwór „Królowa Łez” tytuł

DIAMENTOWEGO SINGLA oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa FOREVER CHILD TOUR (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana (niektóre koncerty status SOLD OUT uzyskiwały zaledwie w kilka dni).

Tymczasem, Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem! Album PINK PUNK ukaże się na rynku 26 października 2018 roku. Za kilka dni ruszy jego przedsprzedaż.

Wydawcą płyty Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management – firma TOP MANAGEMENT. Za dystrybucję i wsparcie odpowiada stały partner - firma Warner Music Polska.

Już dziś rusza również sprzedaż biletów na TRASĘ KONCERTOWĄ PINK PUNK TOUR, której pierwsze daty i miejsca ujawniamy poniżej! Kolejne terminy już niedługo.

Wyłącznym producentem trasy koncertowej jest firma TOP MANAGEMENT. Agnieszka Chylińska wraz z wydawcą, w ramach wielu niespodzianek, które czekają przy premierze albumu, przygotowała również własny sklep internetowy, którego otwarcie zaplanowane jest przed premierą.

Więcej szczegółów będziemy poznawać wkrótce.

Jesteście ciekawi, czym muzycznie i wizerunkowo zaskoczy Agnieszka na kolejnej płycie? Już 26 października będziemy mogli przekonać się o tym osobiście.


Ceny biletów

Miejsca stojące:

69 zł - bilet
99 zł - bilet Early Entrance (bilet upoważnia do wstępu na koncert od godz. 16:30)

Miejsca siedzące:

109 zł - I kategoria
89 zł - II kategoria
59 zł - III kategoria

Bilety
Sprzedaż zakończona.