EnglishEnglish
 
Agnieszka Chylińska PINK PUNK Tour

Agnieszka Chylińska PINK PUNK Tour

sob., 16 marca 2019, 19:00

CKK Jordanki
Aleja Solidarności 1-3
87-100, Toruń
sprzedaż zakończona
Opis

AGNIESZKA CHYLIŃSKA
NIE ZWALNIA TEMPA
I ZNOWU ZASKAKUJE!

NOWA PŁYTA!
NOWA TRASA!
NOWY WYDAWCA I PRODUCENT.

Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „FOREVER CHILD” Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej. Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytułPOTRÓJNEJ PLATYNY, utwór „Królowa Łez” tytuł

DIAMENTOWEGO SINGLA oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa FOREVER CHILD TOUR (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana (niektóre koncerty status SOLD OUT uzyskiwały zaledwie w kilka dni).

Tymczasem, Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem! Album PINK PUNK ukaże się na rynku 26 października 2018 roku. Za kilka dni ruszy jego przedsprzedaż.

Wydawcą płyty Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management – firma TOP MANAGEMENT. Za dystrybucję i wsparcie odpowiada stały partner - firma Warner Music Polska.

Już dziś rusza również sprzedaż biletów na TRASĘ KONCERTOWĄ PINK PUNK TOUR, której pierwsze daty i miejsca ujawniamy poniżej! Kolejne terminy już niedługo.

Wyłącznym producentem trasy koncertowej jest firma TOP MANAGEMENT. Agnieszka Chylińska wraz z wydawcą, w ramach wielu niespodzianek, które czekają przy premierze albumu, przygotowała również własny sklep internetowy, którego otwarcie zaplanowane jest przed premierą.

Więcej szczegółów będziemy poznawać wkrótce.

Jesteście ciekawi, czym muzycznie i wizerunkowo zaskoczy Agnieszka na kolejnej płycie? Już 26 października będziemy mogli przekonać się o tym osobiście.


Ceny biletów

Miejsca stojące

I pula (do 31.12.2018 r.)

69 zł - bilet
99 zł - bilet Early Entrance*

II pula (od 1.1.2019 r.)

79 zł - bilet
109 zł - bilet Early Entrance*

III pula (w dniu koncertu)

89 zł - bilet
119 zł - bilet Early Entrance*

* Bilet Early Entrance upoważnia do wstępu na koncert od godz. 16:30)

Miejsca siedzące

99 zł - I kategoria
89 zł - II kategoria
79 zł - III kategoria
69 zł - IV kategoria

Rozpiska:

16:30 - wejście dla posiadaczy biletów Early Entrance
17:00 - rozpoczęcie podpisywania płyt przez Agnieszkę Chylińską
17:30 - wejście dla posiadaczy biletów normalnych
19:00 - rozpoczęcie koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.