EnglishEnglish
 
Alosza Awdiejew - Koncert w Trójce

Alosza Awdiejew - Koncert w Trójce

niedz., 18 stycznia 2015, 18:00

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

ALOSZA  AWDIEJEW 

koncert promocyjny nowej płyty

Długo nie gościł na scenie Impartu, przy ulicy Mazowieckiej ulubieniec nie tylko wrocławskiej publiczności - Alosza Awdiejew. Mający swych gorących wielbicieli krakowski bard otwiera paradę gwiazd w naszej ofercie na rok 2015. 

Artysta słynnej Piwnicy Pod Baranami zaprezentuje program z najnowszej płyty "Alosza Awdiejew - Koncerty w Trójce", będącej zapisem występów w studiu Programu Trzeciego Polskiego Radia.

 Będzie to więc zestawienie kolejnych, najlepszych utworów w wykonaniu artysty, który bawiąc koncertową publiczność sięga po humor dawnej Odessy i współczesną satyrę na naszą, wspólną ze wszystkimi Słowianami, postkomunistyczną rzeczywistość.

Okrasza to piosenkami rosyjskimi lub z polskim tekstem, ale nawiązującymi do jego pochodzenia. Nie zabraknie utworów, gdzie pobrzmiewają nuty cygańskie, żydowskie i odeskie. Na pewno będą przeplatane style i nastroje, które spaja jednolite brzmienie Aloszowego zespołu. Marek Piątek i Kazimierz Adamczyk budują solidny fundament gitarowy, będący siłą napędową śpiewanych przez Aloszę  Awdiejewa piosenek.

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.