EnglishEnglish
 
Alosza Awdiejew z zespołem

Alosza Awdiejew z zespołem

pon., 16 marca 2015, 19:00

Teatr Muzyczny ROMA
ul.Nowogrodzka 49
00-695, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Alosza Awdiejew, to ewenement wykonawczy łączący dwie kultury i dwie dusze, rosyjską i polską, przewijający się w jego wizerunku artystycznym. Jest znakomitym interpretatorem, śpiewanych w oryginale ballad i romansów rosyjskich z akompaniamentem gitary klasycznej, której jest wirtuozem.

Piewca i odtwórca humoru żydowskiego, folkloru odesskiego. Patrząc oczyma cudzoziemca opisuje satyrycznie polską rzeczywistość. W recitalach prezentuje stare romanse, piosenki żydowskie, songi Włodzimierza Wysockiego oraz piosenki "półświatka" rosyjskiego. Wszystko to okraszone znakomitymi anegdotami.

Niezwykła żywiołowość, znakomity kontakt z publicznością, nieokiełznany temperament, tryskający humor – to cechy Aloszy Awdiejewa na estradzie. Ma wielką charyzmę sceniczną, urzeka prawdziwością i bezpretensjonalnością wykonania i bawi wspaniałym poczuciem humoru.

W jego recitalach kabaretowych, gdzie śpiewa i mówi (gawędzi), dialogując z publicznością – towarzyszą mu dwaj znakomici gitarzyści: Kazimierz Adamczyk – gitara basowa, Marek Piątek – gitara basowa.

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.