EnglishEnglish
 
AMNEZJA (Ernest Staniaszek - The Voice Of Poland)

AMNEZJA (Ernest Staniaszek - The Voice Of Poland)

niedz., 2 marca 2014, 20:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, że nastąpiła zmiana daty oraz godziny koncertu. Koncert został przeniesiony do klubu Eter i odbędzie się 02.03.2014 roku, o godz. 20.
Opis

Ernest Staniaszek – finalista The Voice Of Poland wystąpi w Łykendzie!


Zapraszamy 21 lutego do klubu muzycznego Łykend na koncert zespołu Amnezja z wokalistą Ernestem Staniaszkiem znanym z programu The Voice Of Poland.

Zespół Amnezja wraz z wokalistą Ernestem Staniaszkiem istnieje na rynku muzycznym od dziesięciu lat. Zagrali razem kilkaset koncertów zarówno w kraju jak i zagranicą, zwyciężali w wielu prestiżowych konkursach, a w swojej karierze mieli już występy na jednej scenie z takimi zespołami jak Guano Apes, Alter Bridge, Perfect, Pudelsi, czy Proletaryat. Ich debiutancki album planowany jest na pierwszy kwartał 2014 roku, a muzyka jaką będzie można na nim usłyszeć to połączenie energii hard rocka i ciepłej barwy bluesa.

Największy jednak rozgłos i popularność przyniosło zespołowi uczestnictwo w programie The Voice Of Poland ich wokalisty Ernest Staniaszka, gdzie udało mu się zająć drugie miejsce. Jego występy oglądało kilka milionów osób, a jury programu zachwyciło się jego barwą i siłą głosu. Od tej pory zarówno Ernest jak i cały zespół Amnezja są częstymi gośćmi na antenie TVP, a ich koncerty cieszą się dużą popularnością.

http://www.youtube.com/watch?v=XvLqFbNyMY8
http://www.youtube.com/watch?v=HDTWA6e0NZc
http://www.youtube.com/watch?v=uZUAeiANuEo

Bilety:
30 zł – przedsprzedaż oraz w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.