EnglishEnglish
 
Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

pt., 17 maja 2013, 20:00

Amfiteatr Opolski
ul. Piastowska 14A
45-082, Opole
sprzedaż zakończona
Opis

Andrzej Piaseczny – jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. 

Podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć  przeboje z 20 letniej kariery artysty, takie jak: „To co dobre, to co lepsze”, „Z dwojga ciał”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, „Śniadanie do łóżka” jak również piosenki skomponowane przez Seweryna Krajewskiego z Multi Platynowej Płyty „Spis Rzeczy Ulubionych”

Laureat nagród publiczności  - m.in. - Telekamery 2010, SuperJedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multiplatynowych płyt.

 Autor i wykonawca takich przebojów, jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”.

Płyta „Spis Rzeczy Ulubionych” autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku.

23.01.2012 miała swoją premierę  płyta Andrzeja „To co dobre”, która jest już platynowa.
13.11.2012 ukazała się wspólna wyjątkowa płyta Andrzeja Piasecznego oraz Seweryna Krajewskiego „Świąteczne piosenki” – w dniu premiery była już platynowa.

Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu „Bitwa na głosy”

 

 

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.