EnglishEnglish
 
ANDRZEJ PIASECZNY - Zimowe piosenki

ANDRZEJ PIASECZNY - "Zimowe piosenki"

pt., 29 listopada 2013, 19:00

Filharmonia Bałtycka
ul. Ołowianka 1
80-751, Gdańsk
sprzedaż zakończona
Opis

ANDRZEJ PIASECZNY 

magiczny i nastrojowy…

KONCERT 

PROMUJĄCY PŁYTĘ „ZIMOWE PIOSENKI”

z muzyką Seweryna Krajewskiego!

 

 

"Zimowe piosenki" to album ze wszech miar szczególny. To magia Świąt uchwycona w pięknych, chwytliwych melodiach napisanych przez najlepszego polskiego kompozytora - Seweryna Krajewskiego! To intymna atmosfera ciepłych, po ludzku prostych, ale mądrych życiowym doświadczeniem tekstów Andrzeja  Piasecznego.

To wreszcie zapierająca dech w piersi, choć wysmakowana produkcja  – delikatne, pełne brzmienia instrumentów akustycznych, sekcja smyczkowa, dęciaki… Cóż, tak wyjątkowy czas jak Święta wymaga wyjątkowej oprawy.

 

Oczywiście, to nie jest zwyczajna płyta również ze względu na jej świąteczny charakter i uniwersalne przesłanie. Wszystko wskazuje na to, że takie piosenki jak "Wielkie świąteczne całowanie", "Pastorałka największych przyjaciół" czy "Kochajmy się zimą" dołączą do grona bożonarodzeniowych i noworocznych evergreenów, które od dobrych paru lat potrzebują takiego mroźnego powiewu świeżości…

Spotykajmy się więc w świąteczny czas z rodziną i przyjaciółmi, słuchajmy razem "Zimowych piosenek" i razem śpiewajmy na koncercie w Gdańsku, gdzie zapewne nie braknie też ulubionych utworów Artysty!

A jak zachęca jeden z najpiękniejszych utworów w tym zestawieniu – KOCHAJMY SIĘ ZIMĄ!

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety: od 95zł do 125zł
Bilety
Sprzedaż zakończona.