EnglishEnglish
 
Andrzejkowa Fiesta Kubańska: Jose Torres i Havana Dreams

Andrzejkowa Fiesta Kubańska: Jose Torres & Havana Dreams

sob., 29 listopada 2014, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

ANDRZEJKOWA FIESTA KUBAŃSKA z Jose Torresem w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza na najgorętszą we Wrocławiu Zabawę Andrzejkową w kubańskim stylu!

W sobotę 29 listopada, w klimatycznej i nastrojowej Sali Gotyckiej, zabawę na ANDRZEJKOWEJ FIEŚCIE KUBAŃSKIEJ poprowadzą najlepsi artyści pod wodzą najpopulaniejszego w Polsce Kubańczyka - Jose Torresa!

Pierwsza część andrzejkowego wieczoru to koncert zespołu JOSE TORRES & HAVANA DREAMS, prezentujący zróżnicowany program artystyczny - zawierający wiele emocji od radości i energetyki do nostalgicznych ballad, oddający klimat ulic Havany. Pomiędzy utworami Jose Torres wprowadza w tematykę utworów, opowiada kubańskie anegdoty, wchodzi w interakcję z publicznością. 

W trakcie koncertu tancerze z Torres Salsa Group zaprezentują pokazy tanecznej choreografii i animacje / zabawy z publicznością - prezentacje różnych stylów oraz zabawa z uczestnikami z nauką kroków/ układów w kilku rytmach jak salsa, cha cha cha, bachata, mambo, merengue do wspólnego tańczenia. 

Oprawę muzyczną dalszej części wieczoru zapewni jedyny w swoim rodzaju, wyśmienity kubański Dj Juanky's Power – energetyczny, zachęcający do zabawy, ma wspaniały kontakt z uczestnikami imprezy. 

W swoim repertuarze posiada zróżnicowaną na cały wieczór muzykę taneczną dla wszystkich, w tym największe hity muzyki latyno-amerykańskiej. 

Bar w Sali Gotyckiej także będzie przygotowany do Kubańskiej Fiesty, możemy spodziewaź się specjalnych promocji na kubańskie drinki Mojito czy Cuba Libre oraz innych niespodzianek.

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów

Miejsca stojące:
35 zł – przedsprzedaż 
40 zł – w dniu koncertu

Miejsca siedzące:
50 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.