EnglishEnglish
 
Ania Dąbrowska - Samotność Po Zmierzchu

Ania Dąbrowska - "Samotność Po Zmierzchu"

śr., 13 listopada 2013, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Ania Dąbrowska - „Samotność Po Zmierzchu” we Wrocławiu!

 

wROCKfest.pl z przyjemnością zaprasza fanów twórczości Ani Dąbrowskiej 13. listopada do Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego. W tym roku mija 10 lat od debiutu fonograficznego Ani Dąbrowskiej. 

Dla wielu Jej fanów to właśnie „Samotność Po Zmierzchu” pozostaje tą najważniejszą płytą. Podczas jesiennej trasy koncertowej Ania po raz pierwszy zaśpiewa wszystkie piosenki ze swego pierwszego albumu. 

Ania: „Gdy w 2004 roku ukazała się Samotność zupełnie nie byłam przygotowana na sukces jaki jej towarzyszył. Płyta powstawała prawie przez rok, a kolejny zabrało mi montowanie zespołu. To nieprawdopodobne, ale pomiędzy pierwszą, a druga płyta zagrałam tylko kilka koncertów, mimo iż z komercyjnego punktu widzenia był to mój najlepszy czas. Doszłam do wniosku, że 10-ta rocznica, to dobry pretekst, by objechać z tą płyta kraj. Mam duży sentyment do tej płyty i wydaje mi się, że zasługuje ona na odpowiednią oprawę koncertową jakiej nie doczekała się wtedy ”. 

Obok piosenek z „Samotności” podczas jesiennych koncertów będzie można usłyszeć najpopularniejsze piosenki Ani z czterech ostatnich płyt: Bang Bang, Bawię Się Świetnie, Czekam, Jeszcze Ten Jeden Raz, Nigdy Więcej Nie Tańcz Ze Mną, Musisz Wierzyć, Smutek Mam We Krwi, Sound Of Silence, Trudno Mi Się Przyznać oraz W Spodniach Czy Sukience. 

Bilety:
80 zł – I miejsca
65 zł – II miejsca
50 zł – III miejsca

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.