EnglishEnglish
 
Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska

niedz., 13 września 2015, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Ania Dąbrowska w Radiu Wrocław

Aksamitny  głos i teksty pełne refleksji. Wspaniałe kompozycje i perfekcyjne brzmienie. Radio Wrocław zaprasza na koncert Ani Dąbrowskiej 13 września o godz. 18.00. Zapraszamy!

Ania Dąbrowska to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Na palcach jednej ręki można policzyć artystów, dla których początkiem owocnej kariery stał się udział w programie Idol. Ania Dąbrowska należy do jednego z wyjątków. Jej płyty wciąż rozchodzą się dużych nakładach. 

Na polskiej scenie muzycznej wokalistka obecna jest już od ponad dekady (debiutowała w 2004 roku krążkiem „Samotność po zmierzchu”). Dotychczas nagrała pięć znakomicie przyjętych płyt. Cztery zdobyły status platynowych, cztery dotarły do pierwszego miejsca listy sprzedaży OLiS. Łącznie sprzedała ponad 300 tysięcy egzemplarzy, co na rodzimym rynku jest prawdziwym ewenementem. Największą popularnością cieszyły się krążki utrzymane w konwencji polskiej muzyki lat 60 („Kilka historii na ten sam temat”, „W spodniach czy w sukience?”) oraz album „Ania Movie” zawierający utwory z klasycznych filmów i seriali.

Ania Dąbrowska nie stoi w miejscu, nieustannie poszukuje i rozwija się muzycznie. Artystka jest w trakcie prac nad nowym albumem, na którym zaprezentuje pop najwyższej próby, z klasą i z charakterem.  Swoim fanom pokaże się też od nieznanej dotąd strony – producentki.

Na wrześniowym  koncercie w Sali Koncertowej Radia Wrocław Ania Dąbrowska zaprezentuje swoje największe przeboje. 

Radio Wrocław- zapraszamy!

Bilety
Sprzedaż zakończona.