EnglishEnglish
 
Anja Sei Vertigo Soul Night - The Karpeta Jazz Brothers

Anja Sei Vertigo Soul Night / The Karpeta Jazz Brothers

sob., 14 kwietnia 2018, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Anja Sei Vertigo Soul Night

Zapraszamy na wieczór, który poprowadzi wrocławska wokalistka Anja Sei razem z zespołem towarzyszącym. Zaprezentują popularne piosenki w jazzowo soulowych aranżacjach.

godzina 22:30 

The Karpeta Jazz Brothers 

Zapraszamy na wieczór pełen muzyki swingowej i tanecznej, który poprowadzi zespół The Karpeta Jazz Brothers


Anja Sei:

"...Śpiewam soul. Mówię tak dlatego, że to co piszę i komponuję płynie prosto z duszy. Piosenki tworzę tylko jak mam natchnienie i zwykle trwa to kilkanaście minut. Wierzę, że jeśli przesiąkniesz jakąś muzyką, to w końcu wyplujesz ją z powrotem. A w tworzeniu muzyki najważniejsi są dla mnie ludzie, ich reakcje. Mój ulubiony cytat o muzyce to ten, który mówi, że każda piosenka żyje swoim życiem. I faktycznie tak jest, że po kilku latach śpiewania piosenki zauważasz, że nie przypomina ona oryginału. I dla każdego znaczy coś innego. Ja po prostu wypluwam to co usłyszę, zobaczę, czego doświadczę. 

Myślę o sobie jako glamour hippisce. Wolność to nie jest wyzbywanie się wszystkich dóbr materialnych i życie w lesie, w namiocie. Ona zaczyna się i kończy w głowie. Jeśli pozwolisz sobie krytycznie spojrzeć na swoje poglądy, zmienić zdanie, wybaczyć komuś, kto Cię skrzywdził, wtedy jesteś naprawdę wolny. 

Długo zwlekałam z decyzją, żeby rzucić biurową stabilną pracę i zająć się tylko muzyką. Wszystko jednak ułożyło się tak, ze chcę się zajmować tylko tym. Te kilkadziesiąt minut na scenie daje mi poczucie, że żyję. Reakcje ludzi potwierdzają mi, że jest w tym jakaś autentyczność. Myślę sobie, że jestem bardziej performerką niż wokalistką. Chcę, żeby moje występy zmieniały moje otoczenie i nie polegały tylko na trafieniu w odpowiedni dźwięk. Na każdym koncercie rozdaję słuchaczom kwiaty. To taki mały symbol dla mnie. „Cześć, jesteśmy tu razem, korzystamy z jednej planety, z jednego miejsca na świecie, zróbmy to mądrze i dobrze”. Chcę, żeby ten „prezent” przypominał im w domu o naszym spotkaniu i tym, co wspólnie przeżyliśmy...

Bilety
Sprzedaż zakończona.