EnglishEnglish
 
Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek

niedz., 15 lutego 2015, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Anna Maria Jopek w Radiu Wrocław 

Wyjątkowa wokalistka w towarzystwie fantastycznych muzyków. Projekt muzyczny , który wymyka się konwencjom, gatunkom i formom.

Anna Maria Jopek, Krzysztof Herdzin, Robert Kubiszyn, Piotr Nazaruk oraz Mino Cinelu w koncercie pełnym muzycznych niespodzianek już 15 lutego o godz. 18.00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Anna Maria Jopek to jedna z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej utytułowanych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami muzyki naszych czasów (m.in Pat Metheny, Youssu'n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone). Wystąpiła na najbardziej prestiżowych scenach świata. Sprzedała milion płyt w Polsce i na świecie.

Już 15 lutego będziemy mieć  okazję posłuchać jej na żywo w Sali Koncertowej Radia Wrocław. A nie będzie to zwykły koncert. Annie Marii towarzyszyć będą fantastyczni muzycy Krzysztof Herdzin, Robert Kubiszyn Piotr Nazaruk oraz gość specjalny Mino Cinelu- wirtuoz instrumentów perkusyjnych.  Sama wokalistka mówi o towarzyszących jej muzykach, że to najbardziej wszechstronna i szalona formacja z jaką pracowała. Dodaje, że żaden z jej zespołów nie jest tak rozśpiewany i żaden nie jest tak widowiskowy. Muzycy grają na niezliczonej ilości instrumentów, które potrafią zmieniać w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają a muzyka wymyka się wszelkim konwencjom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. 

Radio Wrocław zaprasza na ten wyjątkowy muzyczny projekt 15 lutego (niedziela) o godz. 18.00. 

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.