EnglishEnglish
 
Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni

niedz., 14 lutego 2016, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Jubileuszowa trasa koncertowa 20/20

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie jej solowe płyty: "Pan i Pani" i "Życie jest w porządku", uzyskały status podwójnie platynowych. W 2016 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 20-lecia działalności artystycznej.

Solowy dorobek płytowy Ani Wyszkoni to albumy "Pan i Pani" oraz "Życie jest w porządku". Obydwa uzyskały status podwójnie platynowych płyt. Pochodzą z nich m.in. Przeboje: "Czy ten Pan i Pani", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to, kochany", "Biegnij przed siebie", "W całość ułożysz mnie" czy nagrodzony superjedynką za przebój roku "Wiem, że jesteś tam". W 2015 roku Ania Wyszkoni wydała świąteczny album pt. "Kolędy wielkie".

Anna Wyszkoni ma również na swoim koncie duety: z Piotrem Cugowskim - utwór tytułowy do filmu "Syberiada polska" oraz z Markiem Jackowskim - "Odnajdziemy się", który promował ostatni solowy album nieżyjącego już lidera Maanamu. Artystka otrzymała za niego złotą płytę. W drugiej połowie 2015 roku na radiowych playlistach gościł duet z Michałem Bajorem "Ja kocham, Ty kochasz" promujący najnowszy album tego artysty.

Koncerty Anny Wyszkoni są bardzo widowiskowe i przebojowe, a zarazem eleganckie. Artystce towarzyszyzespół znanych i doświadczonych muzyków. Podczas trasy koncertowej "20/20" Ania wykonuje swoje największe przeboje z 20 lat pracy na scenie. Serdecznie zapraszamy na koncerty!

Bilety
Sprzedaż zakończona.