EnglishEnglish
 
Antek Smykiewicz akustycznie

Antek Smykiewicz akustycznie

niedz., 24 listopada 2019, 19:00

Opis

Wokalista, kompozytor i autor tekstów. Jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia. Radio Wrocław zaprasza na akustyczny koncert Antka Smykiewicza 24 listopada o godzinie 19.00.

Antek Smykiewicz to laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalista 7 edycji programu Must Be The Music. Laureat Żelaznej Twojej Twarzy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wokalista swojego autorskiego zespołu Ściana Wschodnia.

Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” zapowiadający debiutancki album „Nasz film” na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych (BMAT). Otrzymał status DIAMENTOWEJ PŁYTY w kategorii „Muzyka Rozrywkowa”. Teledysk do singla odnotował oszałamiająca liczbę ponad 30 milionów wyświetleń!

Obecnie Antek pracuje nad drugim albumem, którego premiera jest zapowiadana na listopad 2019r. Wrocławski koncert będzie zatem absolutną premierą tego wydawnictwa!

Charyzma w głosie, emocjonalne podejście do otaczającego świata sprawiają, że Antek to jeden z najlepiej zapowiadających się debiutów na naszej scenie muzycznej! 

Radio Wrocław, zapraszamy!

Bilety

Miejsca numerowane