EnglishEnglish
 
Archive, Yann Tiersen

Archive, Yann Tiersen

niedz., 19 czerwca 2011, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Kup bilety i odbierz je przed koncertem!

Po świetnie przyjętym grudniowym koncercie w klubie Kultowa, francuski multiinstrumentalista Yann Tiersen znowu odwiedzi Wrocław! Artysta przyjął zaproszenie od organizatorów WrocLove Fest i wystąpi 19 czerwca na Wyspie Słodowej obok  brytyjskiej grupy Archive.

Uznawany za wirtuoza skrzypiec i akordeonu, Yann Tiersen w czerwcu przyjedzie ponownie do Wrocławia na jedyny i unikatowy koncert w Polsce. Odbędzie się on w ramach kilkudniowej imprezy Święto Wrocławia - WrocLove Fest 2011. Twórczość Tiersena trudno przypisać do jednej stylistyki lub nurtu, pozostaje ona sama w sobie tajemnicą: przestrzenna, majestatyczna, poetycka, romantyczna, wysublimowana. Artysta balansuje na rozdrożu muzyki folkowej, minimalistycznej i rockowej.
Warto przypomnieć, że to właśnie ten muzyk jest autorem wielu znakomitych ścieżek dźwiękowych do filmów – m.in. do kultowej „Amelii” czy filmów „Wyśnione życie aniołów” i „Good Bye Lenin!”. Współorganizatorem koncertu Yanna Tiersena jest agencja Lion Stage Management.
Muzyka drugiej gwiazdy wieczoru - Archive, często bywa nazywana wypadkową dokonań takich grup jak Pink Floyd oraz Radiohead. Zespół ma na swoim koncie wiele przebojów, m.in. słynny utwór „Again”, który w Polsce przez wiele tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu listy przebojów radiowej Trójki, a na liście Marka Niedźwieckiego gościł aż 70 tygodni. Jak brzmi twórczość Archive na żywo będzie można przekonać się podczas plenerowego, już niemal wakacyjnego koncertu na wrocławskiej Wyspie Słodowej.

 

Bilety:

miejsca siedzące
120 zł - I miejsca
90  zł – II miejsca

miejsca stojące
40 zł – pierwsze 500 szt
50 zł – przedsprzedaż
60 zł – w dniu koncertu 
120zł - karnet (upoważnia do wstępu na wszystkie koncerty WrocLove Fest na miejsca stojące)

Bilety w kat. 50zł do nabycia także w punkcie sprzedaży (Dlastudenta.pl, Ul. Świdnicka19, Wrocław w godz. 9-17)

Bilety
Sprzedaż zakończona.