EnglishEnglish
 
Artur Andrus - Cyniczne córy Zurychu

Artur Andrus - "Cyniczne córy Zurychu"

pon., 20 kwietnia 2015, 19:00

Teatr Muzyczny ROMA
ul.Nowogrodzka 49
00-695, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej". Na co dzień redaktor trójkowej "Akademii rozrywki", znany i lubiany konferansjer, komentator "Szkła kontaktowego"

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory: inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia. Ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Jeśli da się przy nich uśmiechnąć – cel zostanie osiągnięty. W piosenkach, wierszach, anegdotach autor opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

W marcu br. piosenki, które powstały w ostatnim czasie zostały utrwalone i wydane na płycie pt. Cyniczne córy Zurychu . Do udziału w nagraniach zostali zaproszeni zaprzyjaźnieni artyści, w Teatrze Roma będziemy mogli oglądać Grupę MoCarta!

Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie. 

Wykonawcy:

Artur Andrus
Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Paweł Żejmo – perkusja

GOSCINNIE – Grupa MoCarta

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.