EnglishEnglish
 
Artur Andrus - Cyniczne Córy Zurychu

Artur Andrus - "Cyniczne Córy Zurychu"

sob., 16 stycznia 2016, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Artur Andrus  „Cyniczne Córy Zurichu”

Inteligentny dowcip. Zabawa i gra słowem. Czar i elegancja. Radio Wrocław zaprasza na recital kabaretowy w wykonaniu Artura Andrusa p.t. „Cyniczne córy Zurichu”. 16 stycznia o godz.18.00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław. 

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej".  Jest autorem dwóch bestsellerowych albumów „Myśliwiecka" i "Piłem w Spale… I co dalej?". W marcu 2015 roku ukazała się jego trzecia studyjna płyta zatytułowana "Cyniczne Córy Zurychu". Z piosenkami z tej właśnie płyty, ułożonymi w zabawny recital kabaretowy Artur Andrus zawita premierowo do Wrocławia.

Wszystkie utwory napisane są z myślą o wywołaniu uśmiechu na twarzy słuchacza. Aranżacją muzyczną i produkcją zajęli się Łukasz Borowiecki i Wojciech Stec . I jak zwykle zaproponowali dużo zabawy różnymi stylami muzyki – od tureckiego techno-folku przez blues patriotyczny do słowiańskiego rocka. 

W swoim recitalu Artur Andrus opowiada o tym co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. Znajdziemy tu opowieści o Bardotce zamawiającej absynt z rumem w paryskim lokalu "Szalona Krewetka", o nieświeżym kangurze w Watykanie oraz innych równie prawdopodobnych zjawiskach. 

Radio Wrocław- zapraszamy!

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław (wjazd od ul. Żołnierskiej)

Bilety
Sprzedaż zakończona.