EnglishEnglish
 
Artur Andrus - recital kabaretowy

Artur Andrus - recital kabaretowy

sob., 26 maja 2018, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Artur Andrus 

Zawsze elegancki i dowcipny. Mistrz zabawy i gry słowem. Radio Wrocław zaprasza na spotkanie z Arturem Andrusem i jego recitalem kabaretowym, w którym oprócz znanych piosenek , usłyszymy także utwory z najnowszej płyty „Sokratesa 18” . Koncert odbędzie się  26 maja o godz.18.00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej".  Jest autorem trzech bestsellerowych albumów „Myśliwiecka&", "Piłem w Spale… I co dalej?" oraz „Cyniczne Córy Zurichu”.

20 kwietnia 2018 roku pojawi się kolejna, długo wyczekiwana przez fanów Pana Artura płyta pt. „Sokratesa 18”. Niektóre utwory z najnowszej płyty będziemy mieli okazję usłyszeć  podczas majowego recitalu kabaretowego w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Piosenki  będą przeplatane  humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie –  o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.  

Wszystkie utwory napisane są z myślą o wywołaniu uśmiechu na twarzy słuchacza. W swoim recitalu Artur Andrus opowiada o tym co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. Znajdziemy tu zabawne anegdoty z życia codziennego, komentarze do aktualnych wydarzeń czy przezabawne opowieści zasłyszane podczas licznych podróży Pana Artura.  

Radio Wrocław- zapraszamy!

Artur Andrus

recital kabaretowy z udziałem zespołu:

Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Paweł Żejmo - perkusja

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.