EnglishEnglish
 
Artur Andrus - Sokratesa 18

Artur Andrus - Sokratesa 18

niedz., 15 września 2019, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

RECITAL KABARETOWY ARTURA ANDRUSA „SOKRATESA 18”

Inteligentny dowcip. Zabawa i gra słowem. Czar i elegancja. Radio Wrocław zaprasza na spotkanie z Arturem Andrusem 15 września o godz. 19.00 w Sali Koncertowej przy ulicy Karkonoskiej 10. 

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej".  Jest autorem trzech bestsellerowych albumów „Myśliwiecka", "Piłem w Spale… I co dalej?", "Cyniczne Córy Zurychu".  W październiku 2018 roku ukazała się jego czwarta studyjna płyta zatytułowana „Sokratesa 18”

Wszystkie utwory napisane są z myślą o wywołaniu uśmiechu na twarzy słuchacza. W swoim recitalu Artur Andrus opowiada o tym co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. Znajdziemy tu zabawne anegdoty z życia codziennego, komentarze do aktualnych wydarzeń czy przezabawne opowieści zasłyszane podczas licznych podróży Pana Artura.

Radio Wrocław zaprasza na recital kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane i lubiane utwory będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej

Artur Andrus - recital kabaretowy „SOKRATESA 18”

z udziałem zespołu:

Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Paweł Żejmo - perkusja

Bilety
Sprzedaż zakończona.