EnglishEnglish
 
Asaf Avidan

Asaf Avidan

śr., 16 listopada 2016, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Asaf Avidan powraca na scenę!

Po dwóch latach nieobecności charyzmatyczny wokalista z Izraela powraca do Wrocławia!

Sam na sam ze swoją gitarą robi to, co potrafi robić najlepiej – wchodząc w głąb siebie,  tworzy chwile czystych emocji, które przekazuje publiczności swoim unikalnym głosem. 16 listopada wystąpi w Teatrze Capitol na koncercie w ramach obchodów X – lecia Ethno Jazz Festival.

The New York Times opisuje go jako niezwykłą hybrydę: „Artysta, który pisze jak Leonard Cohen, śpiewa jak Robert Plant i ma charyzmę kabaretowego showmana..”

Wyprzedane koncerty na całym świecie, występy w roli headlinera największych i najbardziej prestiżowych festiwali, świetne recenzje  prasy światowej, Platynowa i Złota Płyta…

Po międzynarodowym sukcesie, Asaf Avidan chciałby przypomnieć sobie i widzom, że jest przede wszystkim bardem i autorem tekstów. 

W show, którego świadkami będziemy we Wrocławiu  - teksty, melodie i głos są w centrum uwagi. Podczas intymnej podróży, Avidan zachęca nas, aby zajrzeć do labiryntu jego świata, podejrzeć jak płacze, szepcze i wykrzykuje nowe interpretacje utworów z całego swego repertuaru.

Wejdź w labirynt i zanurz się w pełnym spektrum ludzkich emocji  - Asaf nazywa to "poszukiwaniem momentu prawdy".

Bilety
Sprzedaż zakończona.