EnglishEnglish
 
August Burns Red, Bless The Fall, Counterparts

August Burns Red, Bless The Fall, Counterparts

czw., 19 września 2013, 19:00
( Wejście od godz. 18:30 )


Klub Kwadrat
ul.Skarżyńskiego 1
31-866, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Knock Out Productions oraz GoAhead zapraszają na jedyny w Polsce koncert kapeli August Burns Red. Po dwóch doskonałych koncertach w zeszłym roku (u boku Veil Of Maya i The Devil Wears Prada) zespół powraca do Krakowa w towarzystwie Blessthefall i Counterparts. Koncert odbędzie się w klubie „Kwadrat” 19 września.

Headliner

AUGUST BURNS RED (USA) Metal-Core

Zespół ten powstał w 2003 roku w Pensylwanii i przez te prawie 10 lat zdobył ogromną popularność na całym świecie dzięki bardzo dobrym płytom i jeszcze lepszym koncertom. Ich muzyka to metal-core z elementami metalu progresywnego i z melodyjnymi gitarami co w tym stylu muzycznym jest połączeniem dosyć oryginalnym. Tym razem ABR przyjedzie promować najnowszy album „Rescure & Restore”. Chłopki niedawno skończyli trasę z Bring Me The Horizon i tym razem ruszają w Europę jako headliner.

Support


Blessthefall (USA) Metal-Core / Screamo

Zespół ten wymienia wśród swoich inspiracji takie bandy jak Underoath, As I Lay Dying czy Silverstein. Muzyka Blessthefall to melodyjny metal-core z elementami screamo czy nawet post hard-core. Raz agresywny wokal, raz doskonale wpadające w ucho melodyjne refreny, raz spokojniejszy moment innym razem idealnie pasująca do zabawy pod sceną partia. Będzie to pierwsza wizyty tych chłopaków w Polsce więc wszystko wskazuje na to, że dadzą z siebie wszystko.

http://blessthefallmusic.com/

Counterparts (Kanada) Melodyjny Hard-Core

Trzecim zespołem z zagranicy, który wystąpi tego dnia w “Kwadracie” jest Kanadyjska załoga Counterparts. Jest to band pełen emocji, energii i pasji. Powinien przypaść do gustu każdemu kto lubi zespoły typu Comeback Kid czy Defeater. Radzimy raczej nie spóźnić się na ich występ bo to band co najmniej bardzo ciekawy …

http://www.counterpartshc.com/

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety:
65zł - przedsprzedaż
75zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.