EnglishEnglish
 
August Burns Red, The Devil Wears Prada, Whitechapel

August Burns Red, The Devil Wears Prada, Whitechapel

niedz., 11 listopada 2012, 18:30

Klub Fabryka
ul. Zabłocie 23
30-701, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

Knock Out Productions i United Visions przy współpracy z Go Ahead zaprasza na dwa polskie koncerty August Burns Red, The Devil Wears Prada i Whitechapel, które odbędą się 10 listopada w warszawskiej Progresji oraz w dzień niepodległości w krakowskim klubie „Fabryka”.

August Burns Red to metalcore’owa grupa z Manheim w Pensylwanii. Zespół powstał w 2003 roku, kiedy jego założyciele byli jeszcze w liceum. Pierwsze wydawnictwo ABR to EPka „Looks Fragile After All”, nagrana w roku 2004. Debiutancki krążek – „Thrill Seeker” – ukazał się rok później, a promował go singiel „Your Little Suburbia Is In Ruins”. 21 czerwca ubiegłego roku ukazał się czwarty album w dorobku grupy – „Leveler”. W trasę promującą to wydawnictwo zespół wyruszył w towarzystwie zespołów Silverstein, Texas In July, I the Breather i Letlive. W listopadzie August Burns Red pojawią się w Polsce w towarzystwie zespołów The Devil Wears Prada i Whitechapel.

The Devil Wears Prada to również metalcore’owa formacja ze Stanów Zjednoczonych. Debiutowali w 2005 roku, a w roku ubiegłym ukazał się ich czwarty album „Dead Throne”, wyprodukowany przez Adama Dutkiewicza. Wydanie płyty uprzedziło ukazanie się EPki „Zombie”, która znacząco wpłynęła na brzmienie longplay’a. „Dead Throne” to połączenie melodyki poprzednich albumów grupy i wściekłości znanej właśnie z „Zombie”. Płyta odniosła spory sukces, docierając nawet do 3 miejsca Rock Albums Chart!

Trzecią kapelą jest Whitechapel. Muzycy reprezentują amerykańską scenę deathcore’ową. W tym roku, w czerwcu, ma ukazać się kolejny album ich autorstwa. Zapowiada go singiel „Hate Creation”!

Źródło: Knock Out Productions

Bilety
Sprzedaż zakończona.