EnglishEnglish
 
AYO

AYO

sob., 18 czerwca 2011, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Kup bilety i odbierze je przed koncertem!


Autorka przebojów „Down On My Knees”,„And It’s Supposed To Be Love”, „Slow, Slow”, „Lonely”  powraca z nowym znakomitym albumem Billie-Eve !
Wrocławska publiczność będzie miała okazję do zobaczenia AYO na żywo 18 czerwca 2011 podczas koncertu na Wyspie Słodowej w ramach WrocLove Fest – Święto Wrocławia.
Ayo to niezwykle utalentowana i piękna wokalistka, której twórczość podbiła serca fanów na całym świecie. Polską publiczność podbiła utworem „Down On My Knees”, pochodzącym z debiutanckiego albumu „Joyful”. Płyta przyniosła jeszcze 2 kolejne przeboje „Life Is Real” i „And It’s Supposed To Be Love”. W Polsce w dniu premiery zyskał status Złotej Płyty. Przez wiele miesięcy obok albumu Nelly Furtado, album Joyful był najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem w 2007 roku, ostatecznie osiągając ponad 40 tys. nakład!

W wrześniu 2007 AYO odniosła kolejny sukces, wyprzedając całe tournée w Polsce. Artystka zagrała trzy niezwykłe i porywające koncerty. Na pierwszy z nich w Poznaniu, bilety skończyły się już na miesiąc przed terminem!

W 2008 roku powróciła z kolejnym doskonałym albumem pt. Gravity At Last,  z którego pochodził kolejny przebój „Slow, Slow”. Zgrała swoje drugie tourne,

W marcu 2011 roku ukazać się ma kolejny, trzeci już album artystki pt. Billie-Eve, którego singiel „I’m gonna dance” zaczyna podbijać listy przebojów i zapowiada kolejną wspaniałą płytę! Wszyscy fani będą mieli niezwykłą szansę usłyszeć i zobaczyć nowe piosenki i hity z poprzednich albumów. Każdy występ Ayo to porywające i niezapomniane widowisko!
Artystka po raz pierwszy wystąpi we Wrocławiu. Koncert odbędzie się w ramach Święta Wrocławia 18 czerwca na Wyspie Słodowej w samym centrum miasta.

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety:

miejsca siedzące:
90zł-120zł

miejsca stojące:
40zł-60zł

120zł - karnet (upoważnia do wstępu na wszystkie koncerty WrocLove Fest na miejsca stojące)

Bilety w kat. 50zł do nabycia także w punkcie sprzedaży (Dlastudenta.pl, Ul. Świdnicka19, Wrocław w godz. 9-17)

Bilety
Sprzedaż zakończona.