EnglishEnglish
 
Balkan Carnival Party: DJ Szoszana i DJ Balkan Valkan

Balkan Carnival Party: DJ Szoszana i DJ Balkan Valkan

sob., 22 lutego 2020, 21:00

sprzedaż zakończona
Opis

BALKAN CARNIVAL PARTY - DJ Szoszana i DJ Balkan Valkan!

22 lutego, w ostatnią sobotę karnawału,  zapraszamy miłośników bałkańskiej muzyki do Starego Klasztoru na taneczne szaleństwo pod hasłem BALKAN CARNIVAL PARTY!

Karnawałową imprezę rozkręcać będą - DJ SZOSZANA, najlepsza w Polsce specjalistka od bałkańskich bitów oraz DJ BALKAN VALKAN,  Macedończyk pochodzący ze Skopje, obecnie mieszkający we Wrocławiu, który muzykę ma w genach.

Balkan Carnival Party to prawdziwa energetyczna bomba. To połączenie tradycji i najświeższych muzycznych nowinek, nostalgicznych melodii i gorących brzmień, rozszalałych trąbek i połamanych bitów. To okazja do bujanka, tupania nóżką, wywijania piruetów i rozmaitych innych wygibasów. 

To miejsce właśnie dla Ciebie!!!

DJ SZOSZANA pochodzi z krainy, gdzie The Pussycat Dolls właśnie podbijają listy przebojów, a zły gust przybiera ludzką postać i namawia do niecnych czynów. Jej romans z muzyką bałkańską rozpoczął się w 2013 roku od nieszczęśliwej, jednostronnej miłości do Gorana Bregovica, czynnie zaś zaraża tym bakcylem od kilku lat, siejąc zamęt na imprezach z Bałkańską Rozpierduchą i Warsaw Balkan Madness. Graniem zajęła się w 2016 roku, ucząc się w ogniu krakowskich imprez. Można u niej usłyszeć klimaty retro rozumiane na różne sposoby, jednak to Bałkany zajmują szczególne miejsce w jej sercu i repertuarze.

DJ BALKAN VALKAN zaprezentuje folkowe, rockowe, klubowe oraz elektroniczne dźwięki z regionu Bałkanów.  Imprezy bałkańskie to przede wszystkim radość…. radość, która płynie prosto z magicznych melodii i rytmów muzyki Europy południowo-wschodniej. Bogate dziedzictwo cygańsko-słowiańskiej kultury półwyspu bałkańskiego zostaje przeniesione w XXI wiek. Szybkie partie trąbek i innych „dęciaków” skonfrontowane są z klubowymi beatami a przejmujące brzmienia skrzypiec czy akordeonów okraszone głębokim i pulsującym bassem. Tradycja i folk spotyka eklektyczną estetykę świata współczesnej muzyki. To roztańczony świat pełen beztroskiej zabawy, niczym w filmach Kusturicy. Każdy występ to wyjątkowy performance cechujący się wielką żywiołowością oraz spontanicznością.
W programie miedzy innymi:
Balkan folk (Goran Bregovic, Emir Kosturica and Non-smoking Orchestra, Esma Redzepova (The Queen of Gypsies ), Usnija Redzepova, Tasos, Despina Vandi, Shantel, Boban Markovic) 
Balkan rock : (Yugoton, Bjelo Dugme, Azra, Divlje Jagode, Prljavo Kazaliste, Parni Valjak, Crvena Jabuka)
music from : Macedonia, Greece, Serbia, Croatia, Albania, Romania ...


Ceny biletów

Miejsca siedzące:

25 zł - przedsprzedaż
30 zł - w dniu wydarzenia

Miejsca stojące:

10 zł - przedsprzedaż
15 zł - w dniu wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.